Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Środa, 08 lipca 2020 r. imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety Środa XIV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Jana z Dukli

Aktualności

Aktualności 12 marca 2011 wyświetleń: 1638

Ogłoszenia na 1 Niedzielę Wielkiego Postu

W liturgii Kościoła w tym tygodniu w sobotę przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich potrzebnych łask Bożych.

 • Fundacja „Alma Spei” prowadząca hospicjum domowe dla dzieci nieuleczalnie chorych zbiera dziś przy naszym kościele datki do puszek po każdej Mszy św. Bóg zapłać za każdy gest pomocy.
 • Zespół Charytatywny od dzisiaj rozprowadza baranki wielkanocne Caritas.
 • W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 8:30, o 17.00 (dla dzieci) oraz o 17.45 i 20.00. Natomiast w każdą niedzielę Wielkiego Postu odprawiamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16:00. Udział w tych wielkopostnych nabożeństwach wiąże się z możliwością uzyskania odpustu zupełnego na zwykłych warunkach. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 • W ramach duchowego przygotowania do majowej beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II zapraszamy w każdą sobotę do wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 do 18:30. Zachęcamy do modlitewnego zamyślenia nad tym, czego uczył nas Sługa Boży.
 • Natomiast poniedziałkowe katechezy dla dorosłych poświęcimy w Wielkim Poście rozważaniu nauczania Jana Pawła II zawartego w Encyklikach, Adhortacjach i Listach. W najbliższy poniedziałek, czyli jutro o godz. 19.30 rozpocznie się w sali nr 6 spotkanie będące refleksją nad pierwszą Encykliką - „Redemptor Hominis”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych taką formą przygotowania się do dobrego przeżycia majowej beatyfikacji.
 • Także w poniedziałek po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 Ksiądz Paweł zaprasza na zebranie rodziców ministrantów i lektorów w sprawie wyjazdu wakacyjnego.
 • Natomiast rodziców uczniów klas III gimnazjum, którzy rozpoczęli bezpośrednie przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii, zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w kościele we wtorek 15 marca po wieczornej Mszy św., czyli około godziny 19:00.
 • Gimnazjum nr 12 z oddziałami integracyjnymi imienia ks. Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie przy ul. Kluczborskiej 3, zaprasza rodziców uczniów klas szóstych zainteresowanych zapisami do klas pierwszych codziennie do sekretariatu szkoły w godzinach od 9:00 do 15:00. Szczegółowe informacje na plakatach i ulotkach umieszczonych przy wyjściu z kościoła.
 • Z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa serdecznie zapraszamy w niedzielę za tydzień na Mszę Świętą o godz. 11.00 w intencji ludzi dotkniętych tą chorobą.
 • W tym roku nie będziemy zbierali ofiar na tacę przeznaczonych na kwiaty do Bożego Grobu podczas nabożeństw Gorzkich Żali. Prosimy natomiast o składanie datków na ten cel w dowolnym czasie do skarbonek wystawionych przy balaskach z przodu kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Helena Zapart z ul. Rusznikarskiej 16, Genowefa Kałwa z ul. Wybickiego 14, Bogdan Rajewski z ul. Stachiewicza 35B, Jan Kalafarski z ul. Rusznikarska 3 i Ryszard Słysz z ul. Krowoderskich Zuchów 18. Dobry Jezu, a Nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie... 3x
aktualizowano: 2011-07-16
Wszystkich rekordów:

UWAGA!!!

Ograniczenia w ilości osób obecnych na Mszach świętych i działaniu kancelarii od 24 marca 2020

utworzono : 2020-03-24
zobacz więcej »

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne