Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Środa, 08 lipca 2020 r. imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety Środa XIV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Jana z Dukli

Aktualności

Aktualności 7 maja 2011 wyświetleń: 1752

Ogłoszenia na 3 Niedzielę Wielkanocną

W przyszłą niedzielę dzieci z klas II szkoły nr 113 przyjmą Pierwszą Komunię Świętą na Mszy św. o godz. 11:00, a dzieci ze Szkoły Katolickiej św. Jadwigi na Mszy świętej o godz. 12:30. Polecamy te dzieci i ich rodziny opiece Bożej i wstawiennictwu bł. Jana Pawła II, aby wytrwały w wierności Chrystusowi przez całe życie. Prosimy także, aby na tych Mszach św. udostępnić miejsce z przodu kościoła w pierwszej kolejności dzieciom i ich rodzinom.

 • Spotkanie z rodzicami dzieci klas komunijnych ze szkoły 113 odbędzie się w poniedziałek o 19.00.
 • Spotkania dla kandydatów do Bierzmowania z klas I i II gimnazjum odbędą się we wtorek i w środę 10 i 11 maja o godz. 17:00 w kaplicy Matki Bożej.
 • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w czwartek 12 maja na Mszę Świętą o godz. 18:30, a po niej na zebranie Koła.
 • We wtorek po Mszy św. wieczornej Akcja Katolicka zaprasza na spotkanie w sali nr 6.
 • Także we wtorek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Zespołu Charytatywnego w sali pod plebanią.
 • W niedzielę za tydzień Zespół Charytatywny przeprowadzi składkę do puszek na kuchnię św. Jadwigi.
 • Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę do Ludźmierza, na Krzeptówki i na Bachledówkę w poniedziałek 20 czerwca. Koszt 30 zł., zapisy w zakrystii.
 • Parafialny Klub Sportowy "Jadwiga" informuje, że są jeszcze wolne miejsca no obozy rekreacyjno-sportowe do Włoch, nad morze i do Suchej Beskidzkiej. Szczegóły na ulotkach przy drzwiach, na plakatach, na stronie internetowej oraz w biurze PKS Jadwiga.
 • Przed kościołem jest sprzedawana płyta DVD z materiałem wideo z pobytu Ojca Świętego Jana Pawła II w naszej świątyni w dniu 9 czerwca 1997 roku. Jest to jedyna taka pamiątka nawiedzenia naszego kościoła przez błogosłowionego Jana Pawła II. Zapraszamy do zakupu tego historycznego już materiału.
 • Można jeszcze także kupić tomik wierszy Bogusława Nowalińskiego „Retrospekcja i Zaduma”, ze słowem wstępnym ks. Prałata Jana Dziaska. Książka została wydana na pamiątkę uroczystości beatyfikacyjnej w Rzymie.
 • Dziś przed naszym kościołem zorganizowana jest kwesta przez Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół „Klika”. Dochód z kwesty przeznaczony będzie na działalność „Centrum Aktywizacji Społecznej i Zawodowej KLIKA” przy ul. Ks. Siemaszki 31, gdzie prowadzona jest rehabilitacja i pomoc osobom niepełnosprawnym oraz na zorganizowanie letniego wypoczynku i rehabilitację dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Kwestujący udzielają informacji zainteresowanym osobom niepełnosprawnym oraz wolontariuszom. Niepełnosprawni sprzedają również przed kościołem wykonane przez siebie przedmioty z ceramiki. Serdecznie prosimy o wsparcie dla tego dzieła.
 • Zapraszamy, jak w każdy piątek, na cichą adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00. Zakończy ją o godz. 18:00 nabożeństwo majowe oraz odmówienie koronki do Miłosierdzia Bożego i litanii do błogosławionego Jana Pawła II.
aktualizowano: 2011-07-16
Wszystkich rekordów:

UWAGA!!!

Ograniczenia w ilości osób obecnych na Mszach świętych i działaniu kancelarii od 24 marca 2020

utworzono : 2020-03-24
zobacz więcej »

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne