Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Sobota, 28 marca 2020 r. imieniny: Anieli, Kasrota, Soni Sobota V tygodnia Wielkiego Postu

Aktualności

Aktualności 14 maja 2011 wyświetleń: 1538

Ogłoszenia na 4 Niedzielę Wielkanocną - Światowy Dzień modlitw o powołania

Zapraszamy na uroczystą Mszę świętą w 91 rocznicę urodzin bł. Jana Pawła II, która odbędzie się w środę 18 maja o godz. 17:30 w katedrze wawelskiej, przy relikwiach Ojca Świętego.

  • Dzisiaj dzieci z klas II szkoły nr 113 przyjmą Pierwszą Komunię Świętą na Mszy św. o godz. 11:00, a dzieci ze Szkoły Katolickiej św. Jadwigi na Mszy świętej o godz. 12:30. Polecamy te dzieci i ich rodziny opiece Bożej i wstawiennictwu bł. Jana Pawła II, aby wytrwały w wierności Chrystusowi przez całe życie. Natomiast w przyszłą niedzielę dzieci z klas II ze Szkoły nr 21 przyjmą Pierwszą Komunię Świętą na Mszy św. o godz. 11:00. Wcześniej, o godz. 9:30, rocznica Pierwszej Komunii dla dzieci z klas III z tejże Szkoły. Zapraszamy.
  • Dziś także Zespół Charytatywny przeprowadza składkę do puszek na kuchnię św. Jadwigi. Bóg zapłać za dar serca dla najbiedniejszych.
  • W środę o godz. 8:45 w naszym kościele odprawiona będzie Msza święta w dniu Patrona Gimnazjum nr 12 im. Kardynała Karola Wojtyły. Do wspólnej modlitwy zapraszamy uczniów, nauczycieli wraz z Dyrekcją, wszystkich pracowników szkoły oraz rodziców.
  • Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę do Ludźmierza, na Krzeptówki i na Bachledówkę w poniedziałek 20 czerwca. Koszt 30 zł., zapisy w zakrystii.
  • Parafialny Klub Sportowy "Jadwiga" informuje, że są jeszcze wolne miejsca na obóz rekreacyjno-sportowy nad morzem w Mrzeżynie. Termin od 21 lipca do 5 sierpnia - pełne 14 dni pobytu nad morzem. Cena dla dzieci i młodzieży z klubu 1.300,00 zł dla dzieci spoza klubu 1.400,00zł. Cena obejmuje zakwaterowanie w ośrodku Bryza, pełne wyżywienie, dojazd autokarem, ubezpieczenie, opiekę kadry oraz miejscowe atrakcje. Więcej informacji znajdziemy na stronie internetowej. Zapisy w biurze klubu od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00-18.00.
  • Przed kościołem jest sprzedawana płyta DVD z materiałem wideo z pobytu Ojca Świętego Jana Pawła II w naszej świątyni w dniu 9 czerwca 1997 roku. Jest to jedyna taka pamiątka nawiedzenia naszego kościoła przez błogosłowionego Jana Pawła II. Zapraszamy do zakupu tego historycznego już materiału.
  • Zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe, które odprawiamy o godz. 18:00. We wtorek, z racji 17 dnia miesiąca, nabożeństwo połączone będzie z modlitwami do naszej patronki św. Jadwigi, a w środę z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W piątek zapraszamy na cichą adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00. Zakończy ją o godz. 18:00 nabożeństwo majowe oraz odmówienie koronki do Miłosierdzia Bożego i litanii do błogosławionego Jana Pawła II.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Włodzimierz Wójcicki z ul. Rusznikarskiej 16, Zdzisław Sworek z ul. Krowoderskich Zuchów 17, Dolorosa Sieczko z ul. Krowoderskich Zuchów 9, Józef Dej z ul. Stachiewicza 47, Władysław Olszewski z ul. Wybickiego 1 i Franciszek Brzęk z ul. Batalionu „Skała” AK 8. Dobry Jezu, a Nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie...
aktualizowano: 2011-07-16
Wszystkich rekordów:

Uśmiech św. Jadwigi wideorelacje z odpustu

Wideorelacja z wydarzen towarzyszących tegorocznej Uroczystości odpustowej ku czci św. Jadwigi Krolowej 07-09 czerwca 2019 r. 

utworzono : 2019-06-11
zobacz więcej »

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne