Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Niedziela, 29 marca 2020 r. imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona V Niedziela Wielkiego Postu

Aktualności

Aktualności 2 kwietnia 2011 wyświetleń: 1848

Ogłoszenia na 4 Niedzielę Wielkiego Postu

Zapisy na paczki świąteczne dla najuboższych rodzin z parafii, przyjmujemy w kancelarii i zakrystii od 4 do 8 kwietnia. Wydawanie paczek w poniedziałek
11 kwietnia od godz. 15.00 do 17.00
w sali przy kuchni św. Jadwigi.

 • Dziś o godz. 16:00 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, w środę o 18:00 na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek na drogi krzyżowe: o 8:30, 17:00 dla dzieci oraz o 17:45 i 20:00.
 • W ramach przygotowania do majowej beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II zapraszamy w każdą sobotę do wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 do 18:30. Natomiast poniedziałkowe katechezy dla dorosłych poświęcamy rozważaniu nauczania Jana Pawła II zawartego w Jego licznych pismach. Serdecznie zapraszamy wszystkich w poniedziałek o godz. 19:30 do sali nr 6.
 • Zespół charytatywny przeprowadza dzisiaj zbiórkę do puszek po każdej Mszy św. na działalność kuchni św. Jadwigi. Za każdy dar serca serdecznie dziękujemy.
 • Dzięki życzliwości kierownictwa pobliskiego sklepu „Tesco”, zespół charytatywny przeprowadzi również zbiórkę żywności dla najuboższych rodzin naszej parafii w dniach 7 i 8 kwietnia, od godz.10.00 do 17.00. Gorąco prosimy o włączenie się w tę akcję.
 • Natomiast w przyszłą niedzielę 10 kwietnia zespół charytatywny przeprowadzi przed kościołem zbiórkę do puszek na wakacyjny wyjazd rehabilitacyjno-wypoczynkowy dla osób starszych i chorych z naszej parafii. Za każdy gest serca szczerze dziękujemy.
 • Po Gorzkich Żalach przed kościołem oraz w zakrystii, można nabyć świąteczne baranki z Caritas.
 • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. O 18:00 Godzina Święta w intencji powołań. Okazja do spowiedzi będzie od godz. 17:45.
 • Parafialny oddział Akcji Katolickiej zaprasza na spotkanie we wtorek 5 kwietnia po Mszy świętej wieczornej do sali nr 6.
 • W tym roku nie zbieramy pieniędzy na kwiaty do Bożego Grobu na tacę podczas Gorzkich Żali. Prosimy natomiast o składanie ofiar na ten cel w dowolnym czasie do skarbonek wystawionych przy balaskach z przodu kościoła. Bóg zapłać za każdy datek.
 • W dniach od 1 do 5 października tego roku w krakowskich Łagiewnikach odbędzie się II Światowy Kongres Bożego Miłosierdzia. Przyjadą w tych dniach do Krakowa pielgrzymi z całego świata. Prosimy o przyjęcie ich w dniach Kongresu na nocleg w swoim domu. Okażmy miłosierdzie gościom z zagranicy i odpowiedzmy na Chrystusowe słowa: „byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie”. Wszystkich mających taką możliwość i chcących przyjąć gości prosimy, aby zapisali się w zakrystii dzisiaj po Mszy świętej.
 • Zapraszamy na konferencję pt.: „Współczesne zagrożenia duchowe”, która odbędzie się 9 kwietnia w Sanktuarium w Łagiewnikach. Więcej informacji w gablocie przed kościołem.
 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Multimedis” w Krakowie zaprasza kobiety w wieku od 50 do 69 lat na bezpłatne badania mammograficzne. Szczegóły także w gablocie przed kościołem.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Stanisław Mikołajczyk z ul. Krowoderskich Zuchów 25 i Janina Wawak z ul. Krowoderskich Zuchów 26. Dobry Jezu, a Nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie...
aktualizowano: 2011-07-16
Wszystkich rekordów:

Uśmiech św. Jadwigi wideorelacje z odpustu

Wideorelacja z wydarzen towarzyszących tegorocznej Uroczystości odpustowej ku czci św. Jadwigi Krolowej 07-09 czerwca 2019 r. 

utworzono : 2019-06-11
zobacz więcej »

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne