Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Sobota, 28 marca 2020 r. imieniny: Anieli, Kasrota, Soni Sobota V tygodnia Wielkiego Postu

Aktualności

Aktualności 21 maja 2011 wyświetleń: 1740

Ogłoszenia na 5 Niedzielę Wielkanocną

W dniu dzisiejszym wszystkich parafian serdecznie zapraszamy na Rynek Główny na imprezę „S.O.S. dla Afryki". W programie wiele koncertów, m.in. Arki Noego. Ponadto gra terenowa dla rodziców z dziećmi „Z Janem Pawłem II dookoła świata”, przebieralnia afrykańska i wiele niespodzianek. Początek imprezy o 14:00 na Rynku Głównym w Krakowie pod Ratuszem. Organizatorzy imprezy: Fundacja Kapucyni i Misje serdecznie wszystkich zapraszają.

  • Dzieci z klas II szkoły nr 21 przyjmą dziś Pierwszą Komunię Świętą na Mszy św. o godz. 11:00. Polecamy je wraz z rodzinami opiece Bożej i wstawiennictwu bł. Jana Pawła II. Wcześniej, o godz. 9:30, rocznica I Komunii Św. dzieci z klas. III z tej samej szkoły. Natomiast w przyszłą niedzielę rocznica I Komunii Św.: dzieci z klas III ze Szkoły nr 113 na Mszy św. o godz. 9:30, a dzieci z klas III ze Szkoły Św. Jadwigi o godz. 11:00. Zapraszamy.
  • W poniedziałek po Mszy św wieczornej, czyli ok. godz. 19:00, spotkanie rodziców ministrantów i lektorów, którzy wyjeżdżają na wspólne wakacje.
  • Zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe, które odprawiamy o godz. 18:00.
  • W piątek zapraszamy na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.
  • Przed kościołem jest sprzedawana płyta DVD z materiałem wideo z pobytu Ojca Świętego Jana Pawła II w naszej świątyni w 1997 roku. Jest to jedyna taka pamiątka nawiedzenia naszego kościoła przez błogosłowionego Jana Pawła II.
  • Parafialny Klub Sportowy "Jadwiga" informuje, iż w najbliższy weekend na obiektach sportowych na terenie Parafii Świętej Jadwigi odbędzie się Parafiada Archidiecezji Krakowskiej dla regionu Małopolski pod Honorowym Partonatem Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza. W parafiadzie wystartuje około 500 młodych zawodników z PKS-ów, UKS-ów, świetlic środowiskowych oraz szkół. W sobotę 28.05 zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą do Kaplicy Matki Bożej. Zapraszamy na konkurs plastyczny, który rozpocznie się o około godziny 11.00 i potrwa do końca rozgrywek sportowych. W piątek 27.05 zapraszamy dziewczynki na warsztaty gimnastyczne. Zarówno w warsztatach, jak i w konkursie plastycznym mogą brać udział wszystkie chętne dzieci.
  • W sobotę 28 maja wyruszy jednodniowa IV Piesza Pielgrzymka z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach do Kalwarii Zebrzydowskiej. Trasa liczy 33 km. Powrót z Kalwarii do Krakowa autokarami. Chętni, którzy chcieliby podjąć trud pielgrzymki proszeni są o zapisywanie się do 26 maja w punkcie informacji koło Domu Duszpasterskiego w Łagiewnikach.
  • Na stronie 8 dzisiejszego numeru „Gościa Niedzielnego” redakcja informuje o akcji „Ratuj Maluchy” oraz o konieczności zebrania 100 000 odręcznych podpisów do końca roku szkolnego. Sprawa dotyczy prawa polskich rodzin do decydowania o edukacji ich dzieci wobec najnowszej reformy w szkolnictwie.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Irena Radzik z ul. Rusznikarskiej 11, Mieczysław Gajek z ul. Krowoderskich Zuchów 14, Bożena Ostrowska z ul. Palacha 11 i Józefa Pawlik z ul. Stachiewicza 25. Dobry Jezu, a Nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie...
aktualizowano: 2011-07-16
Wszystkich rekordów:

Uśmiech św. Jadwigi wideorelacje z odpustu

Wideorelacja z wydarzen towarzyszących tegorocznej Uroczystości odpustowej ku czci św. Jadwigi Krolowej 07-09 czerwca 2019 r. 

utworzono : 2019-06-11
zobacz więcej »

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne