Aktualności

Aktualności 19 grudnia 2015 wyświetleń: 4430

Plan kolędy 2015/2016

Poniżej dokładny program całej kolędy. Prosimy o zapoznanie się z nim i zaplanowanie czasu odpowiednio wcześniej, by odwiedziny były możliwe.

 

Batalionu „Skała” AK 2 A całość 08.01 piątek 15:00

Batalionu „Skała” AK 4  całość 22.01 piątek 15:00

Batalionu „Skała” AK 4 A całość 08.01 piątek 17:00

Batalionu „Skała” AK 6 m. 1-33 04.01 poniedziałek 15:30

Batalionu „Skała” AK 6 m. 34-66 05.01 wtorek 15:30

Batalionu „Skała” AK 8 całość 08.01 piątek 15:00

Batalionu „Skała” AK 10 całość 05.01 wtorek 14:30

Bratysławska 2 A, B, C całość 09.01 sobota 10:00

Kluczborska 4 m. 1-55 04.01 poniedziałek 15:00

Kluczborska 4 m. 56-110 05.01 wtorek 15:00

Kluczborska 5  m. 1 - 55  12.01 wtorek 15:30

Kluczborska 5  m. 56 - 110  13.01 środa 15:00

Kluczborska 15 całość 11.01 poniedziałek 16:00

Kluczborska 48 całość 31.12 czwartek 10:30

Kluczborska 48 A całość  31.12 czwartek 10:00

Kluczborska 50 całość 21.01 czwartek 16:00

Kluczborska 52 całość  13.01 środa 16:00

Kluczborska 54 całość 13.01 środa 17:30

Kluczborska 56 całość 14.01 czwartek 16:00

Kluczborska 58 całość 14.01 czwartek 17:30

Krowoderskich Zuch. 3  całość 28.12 poniedziałek 15:30

Krowoderskich Zuch. 3 A całość 29.12 wtorek 15.00

Krowoderskich Zuch. 4 całość 05.01 wtorek 15:30

Krowoderskich Zuch. 5 m. 1-90 15.01 piątek 15:00

Krowoderskich Zuch. 5 m. 91-180 18.01 poniedziałek 15:00

Krowoderskich Zuch. 7 m. 1-59 28.12 poniedziałek 15:00

Krowoderskich Zuch. 7 m. 60-119 29.12 wtorek 15:00

Krowoderskich Zuch. 7 m. 120-194 30.12 środa 15:00

Krowoderskich Zuch. 9 całość 16.01 sobota 10:00

Krowoderskich Zuch. 11 całość 11.01 poniedziałek 14:00

Krowoderskich Zuch. 12 całość 04.01 poniedziałek 15.30

Krowoderskich Zuch. 14 całość 08.01 piątek 15.30

Krowoderskich Zuch. 13 m. 1-60 29.12 wtorek 15:30

Krowoderskich Zuch. 13 m. 61-110 30.12 środa 15:30

Krowoderskich Zuch. 15 całość 15.01 piątek 15:00

Krowoderskich Zuch. 16 całość 15.01 piątek 14:30

Krowoderskich Zuch. 17  m. 1 - 50  18.01 poniedziałek 16:00

Krowoderskich Zuch. 17  m. 51- 110  19.01 wtorek 15:30

Krowoderskich Zuch. 18 całość 02.01 sobota 10:00

Krowoderskich Zuch. 19 całość 16.01 sobota 10:00

Krowoderskich Zuch. 20 całość 16.01 sobota 9:30

Krowoderskich Zuch. 23 całość 23.01 sobota 9:30

Krowoderskich Zuch. 24 m. 1-40 18.01 poniedziałek 15.00

Krowoderskich Zuch. 24 m. 41-80 19.01 wtorek 15.00

Krowoderskich Zuch. 24 m. 81-120 21.01 czwartek 15.00

Krowoderskich Zuch. 25 całość 09.01 sobota 10:00

Krowoderskich Zuch. 26 całość 02.01 sobota 10:00

Łokietka 47 całość 02.01 sobota 10:00

Łokietka 49 całość 09.01 sobota 10:00

Łokietka 51 całość 23.01 sobota 10:00

Łokietka 53 całość 05.01 wtorek 18:00

Łokietka 55  całość 04.01 poniedziałek 15:00

Łokietka 57 całość 07.01 czwartek 16:00

Łokietka 57 A całość 23.01 sobota 10:00

Łokietka 57 B całość 02.01 sobota 10:00

Łokietka 59 całość 19.01 wtorek 15:30

Makowskiego 5 całość 11.01 poniedziałek 18:00

Opolska 13, 15, 17 całość 22.01 piątek 15:00

Opolska 19, 21, 23 całość 26.01 wtorek 15:00

Opolska 25, 27 całość 29.01 piątek 15:00

Opolska 29, 31, 33, ,35 całość 30.01 sobota 10:00

Opolska 41 całość 28.12 poniedziałek 19:00

Opolska 43 całość 04.01 poniedziałek 19:00

Opolska 45,47,49,51,53,55 całość 09.01 sobota 10:00

Opolska 57 całość 11.01 poniedziałek 19:00

Opolska 59,61,63,65,67 całość 16.01 sobota 10:00

Opolska 69 całość 18.01 poniedziałek 19:00

Palacha 3 całość 11.01 poniedziałek 15:00

Palacha 5 całość 12.01 wtorek 15:00

Palacha 7  całość 02.01 sobota 15:00

Palacha 9 całość 15.01 piątek 16:00

Palacha 11 m. 1-60 18.01 poniedziałek 15:00

Palacha 11 m. 61-120 19.01 wtorek 15:00

Palacha 13 całość 20.01 środa 15:30

Pod Fortem domki  całość 11.01 poniedziałek 18:00

Pod Fortem 2 C całość 18.01 poniedziałek 15:30

Pod Fortem 3,5 całość 19.01 wtorek 15:30

Rusznikarska 1,3 całość 12.01 wtorek 15.00

Rusznikarska 5,7 całość 14.01 czwartek 15.30

Rusznikarska 9,11 całość 15.01 piątek 15.30

Rusznikarska 12, 12 A całość 09.02 wtorek 15:00

Rusznikarska 12 B całość 08.01 piątek 15:00

Rusznikarska 13 całość 07.01 czwartek 15:00

Rusznikarska 14 całość 16.01 sobota 10:00

Rusznikarska 14 A całość 07.01 czwartek 15.30

Rusznikarska 15  m. 1 - 55  20.01 środa 15:00

Rusznikarska 15  m. 56 - 110  22.01 piątek 15:00

Rusznikarska 16 m. 1 - 168 19.01 wtorek 15:00

Rusznikarska 16 m. 169 - 269 20.01 środa 15:00

Rusznikarska 21 całość 11.01 poniedziałek 16:30

Rusznikarska Deptak całość 09.02 wtorek 19:00

Stachiewicza 13 m. 1-60 12.01 wtorek 18:30

Stachiewicza 13 m. 61-120 13.01 środa 15:00

Stachiewicza 15 całość 12.01 wtorek 15:00

Stachiewicza 17  m. 1 - 60  25.01 poniedziałek 16:00

Stachiewicza 17  m. 61 - 120 26.01 wtorek 15:30

Stachiewicza 19 całość 30.12 środa 10:00

Stachiewicza 25 całość 09.01 sobota 10.00

Stachiewicza 27 całość 08.01 piątek 15:00

Stachiewicza 29 m. 1-60 15.01 piątek 15:00

Stachiewicza 29 m. 61-120 16.01 sobota 15:00

Stachiewicza 31 całość 08.02 poniedziałek 14:00

Stachiewicza 35  m. 1 - 80  08.01 piątek 15:00

Stachiewicza 35  m. 81 - 208 09.01 sobota 9:30

Stachiewicza 35 A całość 14.01 czwartek 15:00

Stachiewicza 35 B całość 05.01 wtorek 15.00

Stachiewicza 45  całość 12.01 wtorek 15:30

Stachiewicza 47 całość 28.12 poniedziałek 10:00

Stachiewicza domki całość 11.01 poniedziałek 19:30

Styki domki, 6,7 całość 11.01 poniedziałek 15:30

Wybickiego 1 całość 06.02 sobota 10:00

Wybickiego 3  m. 1 - 60 28.12 poniedziałek 14:00

Wybickiego 3  m. 61 - 92 29.12 wtorek 15:00

Wybickiego 3  m. 93 - 132 30.12 środa 15:00

Wybickiego 8 całość 09.02 wtorek 15:00

Wybickiego 14 całość 04.01 poniedziałek 15:00

Wybickiego 16 całość 22.01 piątek 15.00

Wybickiego 30 całość 09.01 sobota 15:00

Wybickiego domki ( z 17, 19 i 32) całość 13.01 środa 15:30

 

 

aktualizowano: 2016-02-04
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: