Czwartek, 02 lipca 2015 r. imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana Czwartek XIII tygodnia okresu zwykłego

Aktualności 4 grudnia 2011 wyświetleń: 2262 Admin.

Poświęcenie medalików

W niedzielę 4 grudnia kilka dni przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej zostały pobłogosławione i przekazane medaliki.

Modlitwa poświęcenia medalików:

Wszechmogący Boże, ty zachowałeś Maryję Pannę od wszelkiej zmazy grzechu, aby stała się Matką Twojego umiłowanego Syna i wzorem świętości dla Twoich przybranych dzieci. Uświęć swoim błogosławieństwem te medaliki, które będziemy nosić na znak czci i miłości dla naszej Niepokalanej Matki. Przez Jej orędownictwo wspomagaj nas w walce z grzechem, abyśmy zawsze zachowali godność Twoich przybranych dzieci i mogli radować się w wieczności oglądaniem Ciebie razem z Maryją i Wszystkimi Świętymi. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

aktualizowano: 2011-12-04

Kurs Emaus

Zapraszamy do wzięcia udziału w Kursie Emaus. Jest on skierowany do osób, które doświadczyły już spotkania z Jezusem i chcą pogłębić swoją relację z Nim w Jego Słowie. Pomaga on w odkryciu tego jak czytać Biblię, aby ją rozumieć.

utworzono : 2015-04-23

Rekolekcyjna Droga Krzyżowa

utworzono : 2015-03-29

Koncert zespołu "Twoje Niebo"

Zapraszamy wszystkich, a szczególnie młodzież, na koncert zespołu "Twoje Niebo" z okazji Dnia Świętości Życia. Koncert odbędzie się w czwartek 26 marca godz. 17:30 w sali teatralnej przy naszym kościele. Wstęp jest wolny. Więcej informacji na plakatach przy wyjściach.

utworzono : 2015-03-21

Dzień Świętości Życia

Z okazji Dnia Świętości Życia 25 marca zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji, która jest modlitwą w intencji dziecka, którego życie w łonie matki jest zagrożone. Trwa 9 miesięcy i polega na codziennym odmawianiu jednej tajemnicy różańcowej: radosnej, bolesnej, chwalebnej lub światła oraz modlitwy umieszczonej w Deklaracji w intencji dziecka i jego rodziców. Więcej informacji tutaj
utworzono : 2015-03-16