Biuletyn

Biuletyn 27 listopada 2013 wyświetleń: 26651

Biuletyn parafialny

Od 27 kwietnia 2014, czyli od Niedzieli Miłosierdzia Bożego, wydajemy Biuletyn parafialny. Powierzyliśmy to dzieło opiece św. Jana Pawła II, wydając pierwszy numer w dniu Jego kanonizacji. Biuletyn to planowana od dawna pożyteczna inicjatywa, która ma pomóc w lepszym przepływie informacji w naszej wspólnocie.

  • Biuletyn, czyli drukowany informator z życia parafii, ma zaledwie 4 strony, ale zawiera ogłoszenia z danej niedzieli, intencje Mszy świętych na cały tydzień, a także rozmowy, reportaże i zapowiedzi ważnych wydarzeń z życia parafii.
  • Mamy nadzieję, że każdy z uczestniczących w niedzielnej Mszy świętej w naszym kościele zabierze Biuletyn do domu, aby mieć pełniejszą informację o swojej parafii, zwłaszcza że gazetka jest bezpłatna. Kolejne numery zamieszczamy również obok w formacie pdf.
  • Redakcję Biuletynu tworzą: Opiekun Redakcji: ks. Proboszcz Marek Hajdyła, Redaktor Naczelna: Krystyna Herej-Szymańska, skład: Anna Gorczyca i Marta Kot-Panek, korekta: Magdalena Szymańska, grafika: ks. Marek Hajdyła, Marta Kot-Panek, teksty: Krystyna Herej-Szymańska, Dorota Kotas, Małgorzata Michalska, Danuta Glonek, Piotr Kędziora, Patryk Kundera, Iwona Korohoda, Łucja Kwiecień, Magdalena Szymańska, Bartłomiej Wojtas, Jakub Wojtas.
  • Zapraszamy kolejne osoby, które chciałyby włączyć się w tworzenie Biuletynu. Każdy kto choć okazjonalnie chciałby pisać krótkie teksty do powstającej gazetki, proszony jest o kontakt z ks. Proboszczem poprzez parafialną skrzynkę email.
  • Zapraszamy także do reklamowania się na łamach Biuletynu, aby w ten sposób pomóc nam w pokryciu kosztów papieru i druku. Są to jedyne koszty tego dzieła, gdyż wszystkie osoby tworzące gazetkę pracują bezpłatnie. Szczegółowe informacje na temat reklamy można uzyskać pod nr telefonu: +48 603 083 755 lub pod adresem parafialnej skrzynki email.
  • Zapraszamy do czytania i współpracy.
aktualizowano: 2018-12-18
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: