Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Czwartek, 04 marca 2021 r. imieniny: Adrianny, Kazimierza, Wacława Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu | Święto Św. Kazimierza Królewicza

Ogłoszenia

Ogłoszenia 20 lutego 2021 wyświetleń: 408

1. Niedziela Wielkiego Postu

  • Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności. Szczególne życzenia składamy ks. Mirosławowi Czapli, który w piątek będzie obchodzić imieniny. Życzymy ks. Mirosławowi Bożego błogosławieństwa w życiu kapłańskim  i w posłudze duszpasterskiej dla naszej wspólnoty, a także darów Ducha Świętego w pracy w sądzie biskupim, w którym tydzień temu został mianowany oficjałem.
  • Zapraszamy na nabożeństwa drogi krzyżowej. Z powodu ograniczeń z powodu epidemii większość dzieci nie chodzi do szkół i dlatego nie ma dla nich specjalnej drogi krzyżowej. Zapraszamy na trzy pozostałe piątkowe nabożeństwa dla wszystkich o 8:30, 17:45 i 20:00.
  • W każdą niedzielę Wielkiego Postu, począwszy od dziś, zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16:00. Podobnie jak w ubiegłych latach, podczas nabożeństw Gorzkich Żali, nie będziemy zbierali ofiar na tacę przeznaczonych na kwiaty i budowę Bożego Grobu. Prosimy natomiast o składanie datków na ten cel w dowolnym czasie do skarbonek wystawionych przy balaskach z przodu kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  • Jeśli warunki pozwolą, rekolekcje wielkopostne dla dorosłych w naszej parafii planujemy rozpocząć w sobotę przed 5 Niedzielą Wielkiego Postu, czyli 20 marca i zakończyć w środę 24 marca. Wygłosi je ks. prof. Waldemar Cisło.
  • Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski również w tym roku, w czasie Wielkiego Postu, zaprasza wiernych Archidiecezji Krakowskiej do codziennego pielgrzymowania do kościołów stacyjnych. Jest to okazja do udziału w wieczornej Eucharystii pod przewodnictwem biskupa w różnych świątyniach naszego miasta. Spotkanie modlitewne w naszym kościele zostało wyznaczone na wtorek 23 marca, a poprowadzi je bp Jan Zając.
  • Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka na tacę przeznaczona jest na inwestycje w kościele.
  • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku. Nr KRS można znaleźć na ulotkach przy wejściu do kościoła i na stronie internetowej klubu.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Wanda Depta z ul. Wybickiego 3, Włodzimiera Smółka z ul. Stachiewicza 29 i Eugeniusz Brożek z ul. Krowoderskich Zuchów 25.Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.


aktualizowano: 2021-02-21
Wszystkich rekordów:

2. Niedziela Wielkiego Postu

utworzono : 2021-02-27

6. Niedziela Zwykła

utworzono : 2021-02-13

5. Niedziela Zwykła

utworzono : 2021-02-06

4. Niedziela Zwykła

utworzono : 2021-01-30

3. Niedziela Zwykła

utworzono : 2021-01-23
zobacz więcej »

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2021 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne