Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Piątek, 22 lutego 2019 r. imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora Piątek VI tygodnia okresu zwykłego | Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła

Ogłoszenia

Ogłoszenia 16 czerwca 2018 wyświetleń: 474

11. Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w czwartek - wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
 • w przyszłą niedzielę - Uroczystość Narodzenia św Jana Chrzciciela

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych. Szczególnie wszystkim ojcom, którzy w sobotę obchodzić będą swoje święto życzymy wdzięcznej miłości swych dzieci oraz sił do bycia dla nich odpowiedzialnymi i skutecznymi życiowymi przewodnikami.

 • Dzisiaj naszym gościem jest ks. Władysław Chałupiak z Ukrainy, który podczas kazania przybliża nam życie i pracę swojej parafii, a po Mszach świętych kwestuje na rzecz tej wspólnoty.
 • W tym tygodniu kończymy rok szkolny i katechetyczny dzieci i młodzieży. Zachęcamy do spowiedzi z tej okazji codziennie podczas Mszy św. wieczornych. Msze św. na zakończenie roku odprawimy w piątek: szkoła 113 - godz. 8:30, Szkoła św. Jadwigi i Szkoła Noblistów Polskich godz. 9:30 i szkoła 21 - godz. 10:30, a Gimnazjum nr 12 - godz. 8:30 w kaplicy MB. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców do dziękczynienia za miniony rok, za zdobytą wiedzę i wszystkie owoce pracy. Będziemy także prosić Opatrzność o opiekę na czas wakacji, aby ten zasłużony odpoczynek dla ciała i ducha był udany i bezpieczny oraz by nie brakło w nim miejsca dla Boga.
 • Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 będą rozdane nagrody dla dzieci, które systematycznie i wytrwale rozwiązywały zadania z Ziarenek i przynosiły je do kościoła.
 • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga zaprasza zawodników, rodziców i sympatyków na Mszę św. Klubową kończącą zajęcia w klubie w tym sezonie 18 czerwca o godz. 17.00. Po mszy św. na sali teatralnej odbędzie się gala z wręczeniem nagród za cały rok i statuetek Nasi Najlepsi.
 • Podczas zeszłotygodniowej zbiórki przed kościołem zawodnicy Klubu zebrali 4160 zł. Całość zebranej kwoty Klub przeznaczy na akcję „Lato w mieście”.
 • Nadal trwają też zapisy na sierpniowe obozy letnie nad morzem i w górach. Szczegóły na ulotkach przy drzwiach.
 • Nasza Parafia została zaproszona do wzięcia udziału w nocnej adoracji w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Adoracja rozpocznie się w najbliższą sobotę 23 czerwca o godz. 21:00 w Kaplicy Wieczystej Adoracji obok nowej bazyliki i potrwa do godz. 6:00 rano w niedzielę. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Parafian do wstąpienia nocą z soboty na niedzielę do Łagiewnik i spędzenia choć kilku chwil na modlitwie w intencji Ojczyzny i naszej wspólnoty. To wyjątkowa okazja do włączenia się w sztafetę modlitwy trwającą nieprzerwanie w tym źródle Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy.
 • Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy codziennie o godz. 18:00.
 • W niedzielę za tydzień zaprzyjaźnieni pszczelarze będą przy kościele rozprowadzać miód.
 • Prywatne Szkoły im. Noblistów Polskich w Krakowie przy ul. Kluczborskiej 3 ogłaszają nabór do zerówki i pierwszej klasy Szkoły Podstawowej oraz do pierwszej klasy nowo utworzonego Liceum Ogólnokształcącego. Są także wolne miejsca w innych klasach Szkoły Podstawowej. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej szkoły.
 • Więcej ogłoszeń znajdziemy w naszym bezpłatnym Biuletynie parafialnym, który wyłożony jest na stojakach przy wyjściach z kościoła.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy ostatnio odeszli do wieczności. Są to śp.: Aurelia Wapiennik z ul. Batalionu Skała AK 8, Leopold Kurczak z ul. Stachiewicza 27, Paweł Szydło z ul. Krowoderskich Zuchów 20, Jan Hiksz z ul. Łokietka 57B, Anna Tomaszewicz z ul. Łokietka 47 i Miłowit Kuniński z ul. Łokietka 57A.Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2018-06-16
Wszystkich rekordów:

6. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-02-16

5. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-02-09

4. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-02-02

3. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-01-25

2. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-01-18

Niedziela Chrztu Pańskiego

utworzono : 2019-01-12
zobacz więcej »

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne