Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Piątek, 22 lutego 2019 r. imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora Piątek VI tygodnia okresu zwykłego | Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła

Ogłoszenia

Ogłoszenia 23 czerwca 2018 wyświetleń: 598

12. Niedziela Zwykła - Narodzenie św. Jana Chrzciciela

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w czwartek - wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
 • w piątek      - Uroczystość Św. Apostołów Piotr i Pawła

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych.

 • Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy zdrowia i dobrej pogody oraz bezpiecznego i owocnego wypoczynku. Niech czas wakacji stanie się także okazją do oddechu duchowego, a modlitwa i niedzielna Eucharystia będą stałymi częściami odpoczynku.
 • Z racji piątkowej uroczystości ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła nie obowiązuje tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 • W sobotę o godz. 18:00 zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 • Przypominamy, że od przyszłej niedzieli do końca sierpnia, w naszym kościele w niedziele i święta nie będzie Mszy świętej o godz. 10:00 w dolnej kaplicy. Godziny Mszy św. w głównym kościele pozostają bez zmian.
 • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga informuje, że są jeszcze wolne miejsca na sierpniowe obozy letnie w Zawoi i w Łebie. Informacje na plakatach, ulotkach oraz  w biurze klubu.
 • Także w sierpniu wyruszy Piesza Pielgrzyma Krakowska na Jasną Górę. Jak co roku, również i nasza parafia przyłącza się do wspólnego pielgrzymowania. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Informacje i zapisy u ks. Grzegorza, który będzie prowadził pielgrzymów z naszej parafii.
 • W lipcu i sierpniu nie działa kuchnia św. Jadwigi. Wydawanie posiłków rozpoczniemy od września.
 • Zaprzyjaźnieni pszczelarze rozprowadzają dzisiaj przy kościele miód.
 • Zgodnie z zapowiedzią, w tym tygodniu przekazaliśmy na Hospicja dla chorych dzieci pieniądze z darów ołtarza z uroczystości komunijnych w naszej parafii oraz z tegorocznej jałmużny wielkopostnej. Dokładna informacja na ten temat zamieszczona jest w dzisiejszym biuletynie.
 • Prosimy o zabieranie naszego bezpłatnego biuletynu, który wyłożony jest na stojakach przy wyjściach z kościoła. Dzisiejszy numer jest ostatnim przed wakacjami. W lipcu i sierpniu biuletyn nie będzie się ukazywał, a powróci we wrześniu.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy ostatnio odeszli do wieczności. Są to śp.: Kazimierz Kościelny z ul. Krowoderskich Zuchów 3A oraz Zofia Gogól z ul. Krowoderskich Zuchów 25. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2018-06-23
Wszystkich rekordów:

6. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-02-16

5. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-02-09

4. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-02-02

3. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-01-25

2. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-01-18

Niedziela Chrztu Pańskiego

utworzono : 2019-01-12
zobacz więcej »

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne