Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Sobota, 08 sierpnia 2020 r. imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna Sobota XVIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Dominika

Ogłoszenia

Ogłoszenia 26 czerwca 2020 wyświetleń: 334

13. Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w poniedziałek - Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła
 • w piątek            - Święto św. Tomasza, Apostoła
 • w sobotę           - rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

 • Wczoraj zakończyliśmy w naszej parafii czerwcowe Pierwsze Komunie święte, które w tym roku z powodu pandemii, odprawialiśmy w soboty dla mniejszych grup dzieci. Podobnie, w ostatni poniedziałek, zorganizowaliśmy udzielenie Sakramentu Bierzmowania w naszym kościele. Cieszymy się, że udało się bezpiecznie przeprowadzić te ważne wydarzenia duchowe, mimo niepokoju i ograniczeń. Pozostała jeszcze grupa dzieci komunijnych, których rodzice zdecydowali się na przełożenie uroczystości na jesień. Mamy nadzieję, że także wtedy wszystko odbędzie się godnie i bezpiecznie, o co również będziemy się modlić.
 • Do wtorku zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy o godz. 18:00.
 • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od 16:30. O godz. 17:00 dodatkowa Msza święta, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę o 17:45 różaniec fatimski.
 • Od przyszłej niedzieli do końca sierpnia, w naszym kościele w niedziele i święta nie będzie Mszy świętej o godz. 10:00 w dolnej kaplicy. Godziny Mszy św. w głównym kościele pozostają bez zmian.
 • Na prośbę Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, w przyszłą niedzielę zostanie w naszym kościele przeprowadzona zbiórka do puszek na pomoc wszystkim, którzy ucierpieli w wyniku ostatnich ulew i podtopień w naszej Archidiecezji. 
 • Prosimy o zabieranie naszego bezpłatnego biuletynu, który wyłożony jest na stojakach przy wyjściach z kościoła. Znajdziemy w nim między innymi informację na temat pierwszego półrocza składki inwestycyjnej w naszej parafii. Dzisiejszy numer jest ostatnim przed wakacjami. W wakacje biuletyn nie będzie się ukazywał, a powróci na początku września.
 • Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy zdrowia i dobrej pogody oraz bezpiecznego i owocnego wypoczynku. Niech czas wakacji będzie okazją do oddechu duchowego po trudnym czasie pandemii. Pamiętajmy o ostrożności i roztropności. Niech modlitwa i niedzielna Eucharystia wzmacniają nas w tym czasie odpoczynku, podobnie jak to było podczas przeżywania epidemii.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszego parafianina śp. Piotra Kapusty z ul. Stachiewicza 45, który ostatnio odszedł do wieczności. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2020-06-27
Wszystkich rekordów:

18. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-08-01

17. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-07-25

16. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-07-18

15. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-07-11

14. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-07-04
zobacz więcej »

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne