Sobota, 15 grudnia 2018 r. imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny Sobota II tygodnia adwentu

Ogłoszenia 7 kwietnia 2018 wyświetleń: 412

2. Niedziela Wielkanocna Miłosierdzia Bożego

• w poniedziałek  - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa.

• Dziś obchodzony jest doroczny odpust w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Dzisiaj także rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
  • We wtorek 10 kwietnia bp Jan Zając udzieli młodzieży z naszej parafii Sakramentu Bierzmowania na Mszy św. o godz. 17:00. Zapraszamy do udziału. Po tej uroczystości będzie jeszcze Msza św. wieczorna o godz. 18:30.
  • Zebranie Akcji Katolickiej odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy Świętej w sali nr 6.
  • W środę 11 kwietnia, jak co miesiąc, w ramach nowenny miesięcy przed setną rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości na każdej Mszy św. będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny oraz odśpiewamy „Boże, coś Polskę.”
  • W piątek powraca po Wielkim Poście adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 do 18:30, która kończy się wspólnym odmówieniem Koronki do Bożego Miłosierdzia i litanii do św. Jana Pawła II. Zachęcamy do cichej modlitwy adoracyjnej w naszym kościele.
  • Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 113 informuje, że trwają już zapisy do klasy I i do „zerówki” na rok szkolny 2018/19. Więcej szczegółów w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły.
  • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga  zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku. Numer KRS znajduje się na stronie internetowej klubu oraz na ulotkach przy drzwiach kościoła. Klub rozpoczyna także zapisy na obozy letnie w Łebie i w górach.
  • Krakowska Grupa Ratownicza zaprasza na akcję „Spotkaj Ratownika”, którą przeprowadzi w przyszłą niedzielę przy naszym kościele po Mszach Św. Będzie można obejrzeć pokazy udzielania pierwszej pomocy, a także bezpłatnie zmierzyć poziom cukru i ciśnienie. Ratownicy będą także zbierać dowolne datki na zakup sprzętu do ratowania życia i na cele charytatywne.
  • Więcej bieżących informacji znajdziemy w najnowszym biuletynie, który prosimy zabierać przy wyjściach z kościoła.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Joachim Rajewicz z ul. Krowoderskich Zuchów 17, Grażyna Arczewska i Maria Gawlik z ul. Stachiewicza 47. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2018-04-07

2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone