Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Sobota, 15 grudnia 2018 r. imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny Sobota II tygodnia adwentu

Ogłoszenia

Ogłoszenia 24 lutego 2018 wyświetleń: 754

2. Niedziela Wielkiego Postu

  • Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa.
  • W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 8:30, wyjątkowo z racji pierwszego piątku o 16:30 dla dzieci oraz o 17:45 i 20:00.
  • Natomiast w każdą niedzielę Wielkiego Postu odprawiamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • W poniedziałek spotkanie Zespołu Charytatywnego po Mszy św. wieczornej. Natomiast w przyszłą niedzielę Zespół będzie zbierał datki na kuchnię św. Jadwigi.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca. W czwartek o godz. 18:00 „Godzina Święta” w intencji powołań kapłańskich, a o godz. 19:00 czyli po Mszy świętej wieczornej kolejna comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu „Chrystus na Krowodrzy”. Natomiast w piątek spowiedź od godz. 16:30. Z racji pierwszego piątku droga krzyżowa dla dzieci będzie w tym tygodniu wyjątkowo pół godziny wcześniej, czyli o 16:30, a o godz. 17:00 będzie dla nich Msza święta. W sobotę Msza święta dla osób starszych i chorych o godz. 11:00, a po niej spotkanie w sali pod plebanią. Natomiast o godz. 17:45 różaniec pierwszosobotni.
  • Prosimy o składanie datków na kwiaty i budowę Bożego Grobu do skarbonek wystawionych przy balaskach z przodu kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  • W tym roku rekolekcje wielkopostne dla dorosłych w naszej parafii rozpoczną się w sobotę przed 5 Niedzielą Wielkiego Postu, czyli 17 marca i potrwają do środy 21 marca. Wygłosi je ks. dr hab. Robert Woźniak.
  • Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski również w tym roku, w czasie Wielkiego Postu, zaprasza wiernych Archidiecezji Krakowskiej, szczególnie mieszkańców Krakowa, do codziennego pielgrzymowania do kościołów stacyjnych. Jest to zwłaszcza okazja do udziału w wieczornej Eucharystii pod przewodnictwem biskupa w różnych świątyniach naszego miasta. Spotkanie modlitewne w naszym kościele zostało wyznaczone na wtorek 20 marca. Pełna lista kościołów stacyjnych umieszczona jest na plakatach. Zapraszamy do modlitwy.
  • Centrum Kultury im. św. Jadwigi informuje, że dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży, a w szczególności: plastyka, modelarstwo, balet i taniec towarzyski. Szczegółowe informacje w biurze Centrum Kultury od 15:00 do 19:00.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Stanisław Jaworski z ul. Batalionu Skała AK 4, Janina Kubas z ul. Łokietka 57 A, Janina Sadzlik z ul. Stachiewicza 19, Bronisława Sendra z ul. Stachiewicza 15, Piotr Modesan z ul. Stachiewicza 47 Zbigniew Skrzyszowski z ul. Opolskiej 69 oraz Halina Brandys z ul. Krowoderskich Zuchów 24. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2018-02-24
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne