Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Czwartek, 28 maja 2020 r. imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira Czwartek VII tygodnia okresu wielkanocnego

Ogłoszenia

Ogłoszenia 7 marca 2020 wyświetleń: 486

2. Niedziela Wielkiego Postu

 • Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa. Szczególnie ks. Grzegorzowi, który w czwartek ma imieniny oraz p. Patrycji organistce, które będzie obchodzić imieniny w piątek życzymy wszelkich łask Bożych i opieki Matki Najświętszej w realizacji powołania, w pracy dla naszej wspólnoty i w życiu osobistym. Jednocześnie, wszystkim Paniom z okazji ich dzisiejszego święta składamy równie serdeczne życzenia.
 • Dzisiaj gościmy w naszej parafii Siostry Maryi w Duchu Świętym. To młoda wspólnota zakonna, która powstała i posługuje na Ukrainie. Ich charyzmatem jest ewangelizacja, którą realizują poprzez prowadzenie różnych rekolekcji i akcji ewangelizacyjnych, zwłaszcza dla dzieci. Siostry proszą nas dzisiaj o wsparcie dzieci na Ukrainie, a także posługi, życia i funkcjonowania Zgromadzenia Sióstr, ponieważ w swojej posłudze żyją wyłącznie z Bożej Opatrzności. Bóg zapłać za każdy gest dla nich.
 • W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 8:30, o 17:00 dla dzieci oraz o 17:45 i 20:00. Natomiast w każdą niedzielę Wielkiego Postu, odprawiamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 • Prosimy o składanie datków na kwiaty i budowę Bożego Grobu do skarbonek wystawionych z przodu kościoła. Bóg zapłać za pomoc w udekorowaniu kościoła na zbliżające się Święta.
 • W przyszłą niedzielę Zespół Charytatywny będzie rozprowadzał po każdej Mszy świętej paschaliki i baranki wielkanocne. Zebrane pieniądze będą przekazane do krakowskiej Caritas na pomoc dla potrzebujących.
 • Jeszcze przez ten tydzień zapisujemy osoby potrzebujące na paczki świąteczne. Zapisy u siostry Małgorzaty podczas dyżuru w sali pod plebanią oraz w kancelarii w godzinach urzędowania.
 • W przyszłą niedzielę przypada trzecia niedziela miesiąca. Składka na tacę będzie tzw. składką inwestycyjną. Szczegółowe informacje na ten temat możemy przeczytać w dzisiejszym biuletynie.
 • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku. Dzięki tak pozyskanym środkom Klub może doposażyć sekcje w sprzęt sportowy. Ulotki z nr KRS znajdują się przy wejściu do kościoła.
 • Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 15 w Krakowie przy ul. Kluczborskiej 3 zaprasza rodziców i dzieci na dzień otwarty w sobotę 14 marca od godziny 10:00 do 14:00.
 • Jakiś czas temu informowaliśmy o chęci zaangażowania dawnych ministrantów i lektorów do posługi w naszym kościele jako tzw. ministranci seniorzy. Spotkanie organizacyjne dla wszystkich chętnych  panów odbędzie się w poniedziałek 9 marca po Mszy świętej wieczornej czyli ok. 19:00 w zakrystii. Zapraszamy również tych, którzy nigdy nie byli ministrantami, ale teraz w wieku dojrzałym pragną spróbować pomóc w Służbie Ołtarza.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Józef Głąb z ul. Krowoderskich Zuchów 13, Stefan Tejkowski z ul. Rusznikarskiej 14, Stefania Tondyra z ul. Stachiewicza 13 i Tadeusz Dobosz z ul. Stachiewicza 27. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2020-03-07
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne