Wtorek, 01 marca 2020 r. imieniny: Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta Środa V tygodnia Wielkiego Postu

Ogłoszenia 18 stycznia 2014 wyświetleń: 1453

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności. Także wszystkim Babciom i Dziadkom, którzy we wtorek i w środę będą obchodzić swoje święto, składamy najlepsze życzenia łask Bożych, zdrowia, uśmiechu i pociechy z wnuków.

• we wtorek  - wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
  • w piątek     - wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  • w sobotę    - Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

Dalsze ogłoszenia:

• W naszej Archidiecezji rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy do wspólnej modlitwy podczas tego tygodnia, aby wszyscy chrześcijanie stawali się coraz bardziej świadkami Chrystusa i Jego ewangelicznego wezwania: „Aby byli jedno”.
  • Dzieci i młodzież z Parafialnego Klubu Sportowego „Jadwiga” po Mszach Świętych zbierają dzisiaj pieniądze na akcję „Zima w mieście”. Jak co roku podczas ferii zimowych będą organizowane nieodpłatne zajęcia sportowo rekreacyjne dla wszystkich chętnych dzieci i młodzieży z Parafii. Dzięki Państwa hojności w ostatnich latach podczas ferii zimowych oraz wakacji organizowaliśmy takie zajęcia, turnieje oraz gry i zabawy dla najmłodszych, zapewniając uczestnikom słodycze, napoje i dyplomy. Mamy nadzieję że również w tym roku uda się nam z Państwa pomocą zebrać niezbędne środki na atrakcyjne ferie zimowe dla dzieci.
  • Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na świąteczny pokaz gimnastyczno-akrobatyczny przygotowany przez nasze zawodniczki z sekcji gimnastyki.  Pokaz odbędzie się dzisiaj o godzinie 14:00 w sali teatralnej.
  • Centrum Kultury im. Św. Jadwigi serdecznie zaprasza na spektakl słowno - muzyczny "Gwiazda nad stajenką" w wykonaniu chóru i zespołu instrumentalnego Fermata. Spektakl odbędzie się dzisiaj o godzinie 19:00 w sali teatralnej. Szczegóły na plakatach przy wyjściach z kościoła. Wstęp wolny!
  • Natomiast uczniowie Szkoły nr 21 zapraszają w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 na jasełka, które szczególnie dedykują wszystk nim babciom i dziadkom.
  • Trwa wizyta duszpasterska. Program całej kolędy jest umieszczony na drzwiach wejściowych kościoła oraz TUTAJ. Z przedsionka kościoła można zabierać wodę święconą na kolędę.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Helena Koralska z ul. Wybickiego 14, Jan Kolarz z ul. Krowoderskich Zuchów 5 i Zdzisław Pasiut z ul. Krowoderskich Zuchów 12. Dobry Jezu, a Nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2014-01-18