Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Niedziela, 12 lipca 2020 r. imieniny: Brunona, Jana, Wery XV Niedziela okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

Ogłoszenia

Ogłoszenia 18 stycznia 2014 wyświetleń: 1504

2. Niedziela Zwykła

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności. Także wszystkim Babciom i Dziadkom, którzy we wtorek i w środę będą obchodzić swoje święto, składamy najlepsze życzenia łask Bożych, zdrowia, uśmiechu i pociechy z wnuków.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

  • we wtorek  - wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
  • w piątek     - wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  • w sobotę    - Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

Dalsze ogłoszenia:

  • W naszej Archidiecezji rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy do wspólnej modlitwy podczas tego tygodnia, aby wszyscy chrześcijanie stawali się coraz bardziej świadkami Chrystusa i Jego ewangelicznego wezwania: „Aby byli jedno”.
  • Dzieci i młodzież z Parafialnego Klubu Sportowego „Jadwiga” po Mszach Świętych zbierają dzisiaj pieniądze na akcję „Zima w mieście”. Jak co roku podczas ferii zimowych będą organizowane nieodpłatne zajęcia sportowo rekreacyjne dla wszystkich chętnych dzieci i młodzieży z Parafii. Dzięki Państwa hojności w ostatnich latach podczas ferii zimowych oraz wakacji organizowaliśmy takie zajęcia, turnieje oraz gry i zabawy dla najmłodszych, zapewniając uczestnikom słodycze, napoje i dyplomy. Mamy nadzieję że również w tym roku uda się nam z Państwa pomocą zebrać niezbędne środki na atrakcyjne ferie zimowe dla dzieci.
  • Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na świąteczny pokaz gimnastyczno-akrobatyczny przygotowany przez nasze zawodniczki z sekcji gimnastyki.  Pokaz odbędzie się dzisiaj o godzinie 14:00 w sali teatralnej.
  • Centrum Kultury im. Św. Jadwigi serdecznie zaprasza na spektakl słowno - muzyczny "Gwiazda nad stajenką" w wykonaniu chóru i zespołu instrumentalnego Fermata. Spektakl odbędzie się dzisiaj o godzinie 19:00 w sali teatralnej. Szczegóły na plakatach przy wyjściach z kościoła. Wstęp wolny!
  • Natomiast uczniowie Szkoły nr 21 zapraszają w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 na jasełka, które szczególnie dedykują wszystk nim babciom i dziadkom.
  • Trwa wizyta duszpasterska. Program całej kolędy jest umieszczony na drzwiach wejściowych kościoła oraz TUTAJ. Z przedsionka kościoła można zabierać wodę święconą na kolędę.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Helena Koralska z ul. Wybickiego 14, Jan Kolarz z ul. Krowoderskich Zuchów 5 i Zdzisław Pasiut z ul. Krowoderskich Zuchów 12. Dobry Jezu, a Nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2014-01-18
Wszystkich rekordów:

15. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-07-11

14. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-07-04

13. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-06-26

12. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-06-20

11. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-06-13
zobacz więcej »

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne