Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Poniedziałek, 10 grudnia 2018 r. imieniny: Danieli, Bohdana, Julii Poniedziałek II tygodnia adwentu

Ogłoszenia

Ogłoszenia 12 stycznia 2018 wyświetleń: 584

2. Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w środę  - wspomnienie św. Antoniego, opata 
 • w piątek - wspomnienie św. Jana Sebastiana Pelczara, biskupa

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności.

 • Dzisiaj na przedpołudniowych Mszach świętych Zespół Zbrucz, czyli chór dziecięcy z Tarnopopla na Ukrainie wraz z solistami filharmonii śpiewają w naszym kościele kolędy. Można także zakupić płyty z ich muzyką oraz wesprzeć ich dobrowolnym datkiem.
 • W czwartek po Mszy świętej wieczornej odbędzie się spotkanie opłatkowe Kręgu Biblijnego. Zapraszamy dawnych i nowych uczestników.
 • Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza na „Dialogi”, czyli cykl tematycznych spotkań z wiernymi. Najbliższe będzie poświęcone tematowi: „Co to znaczy mieć relację z Bogiem?” i odbędzie się w czwartek 18 stycznia w kolegiacie św. Anny. Informacje na plakatach i na stronie internetowej.
 • Zapraszamy na wyjątkowy koncert w krakowskiej Tauron Arenie pt.: „Betlejem w Polsce”. Znani polscy artyści wykonają najpiękniejsze polskie kolędy i pieśni bożonorodzeniowe. Spotkaniu patronuje Episkopat Polski, a odbędzie się ono w piątek 19 stycznia. Więcej szczegółów na plakatach przy kościele.
 • W związku ze zbliżającym się Dniem Babci, Dyrekcja Szpitala im. Jana Pawła II zaprasza na Dzień Otwarty dotyczący profilaktyki raka piersi. Odbędzie się on w sobotę 20 stycznia od godz. 10:00 do 14:00 w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym szpitala. Więcej szczegółów znajdziemy na zaproszeniu wywieszonym na drzwiach kościoła.
 • W niedzielę za tydzień dzieci i młodzież z Parafialnego Klubu Sportowego „Jadwiga” będą prowadzić przy kościele kwestę na sfinansowanie akcji „Zima w mieście”.
 • Również w przyszłą niedzielę, z okazji Dnia Babci, zapraszamy do wspólnego kolędowania z udziałem scholi dziecięcej i chóru parafialnego po Mszy świętej o godz. 11:00.
 • Trwa wizyta duszpasterska. Program całej kolędy jest umieszczony na drzwiach wejściowych kościoła oraz na stronie internetowej parafii. Z przedsionka kościoła można zabierać wodę święconą na kolędę.
 • W tym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Maria Konieczna, która od początku istnienia naszej parafii pracowała przy dziełach charytatywnych i pomagała chorym. Była mamą ks. Piotra Koniecznego. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 15 stycznia w naszym kościele. Wprowadzenie ciała o godz. 9:30, Msza św. pogrzebowa o godz. 10:00, a następnie przejazd na Cmentarz Rakowicki i o godz. 12:00 odprowadzenie do grobu. Prośmy o Miłosierdzie Boże dla niej, a także dla innych naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Helena Smółka z ul. Rusznikarskiej 12B, Marek Hałaciński z ul. Palacha 11, Janina Brylla-Polak z ul. Kluczborskiej 4 oraz Helena Czerwień z ul. Stachiewicza 27. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2018-01-13
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne