Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Niedziela, 12 lipca 2020 r. imieniny: Brunona, Jana, Wery XV Niedziela okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

Ogłoszenia

Ogłoszenia 17 stycznia 2020 wyświetleń: 365

2. Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

  • we wtorek - wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
  • w piątek    - wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i dr Kościoła
  • w sobotę   - Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności. Także wszystkim Babciom i Dziadkom, którzy we wtorek i w środę obchodzą swoje święta, składamy najlepsze życzenia łask Bożych, zdrowia, uśmiechu i pociechy z wnuków.

  • W naszej Archidiecezji rozpoczął się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy do wspólnej modlitwy podczas tego tygodnia, aby wszyscy chrześcijanie stawali się coraz bardziej świadkami Chrystusa i Jego ewangelicznego wezwania: „Aby byli jedno”.
  • Zgodnie z zapowiedziami i publikacjami w biuletynie parafialnym, dzisiejsza składka na tacę jest w całości przeznaczona na duże inwestycje gospodarcze i duszpasterskie w naszej parafii. Od dzisiaj, taka składka inwestycyjna będzie co miesiąc, w każdą trzecią niedzielę miesiąca. Szczegółowe informacje na ten temat podajemy w biuletynie.
  • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga ogłasza zapisy na stacjonarne Ferie z Jadwigą. Turnus I potrwa od 27 do 31 stycznia, turnus II od 3 do 7 lutego. Koszt turnusu 350 zł. Zajęcia będą się odbywały w godz. od 9:00 do 16:00, cena obejmuje: drugie śniadanie, obiad, zajęcia oraz atrakcje. Szczegóły na ulotkach przy drzwiach oraz na plakatach.
  • Klub Sportowy zwraca się także z prośbą o przekazanie 1% podatku. Można to zrobić wpisując KRS naszego klubu w rozliczeniu podatkowym za 2019 rok. Nr KRS niezbędny do przekazania podatku znajduje się na stronie internetowej klubu oraz na ulotkach przy drzwiach kościoła.
  • W przyszłą niedzielę w naszym kościele gościć będziemy Biskupa Radosława Zmitrowicza z Ukrainy z diecezji kamienieckiej, który będzie głosił kazania, a także będzie zbierał datki na kościół w jego diecezji.
  • Trwa wizyta duszpasterska. Program kolędy jest umieszczony na drzwiach wejściowych kościoła oraz na stronie internetowej parafii. Z przedsionka kościoła można jeszcze zabierać wodę święconą.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Anna Sikora z ul. Palacha 11, Zofia Wojtal z ul. Palacha 13, Monika Procak z ul. Stachiewicza 31, Stanisław Walaszek z ul. Krowoderskich Zuchów 19, Izabela Pierścionek z ul. Wybickiego 32 oraz Irena Siwek z ul. Łokietka 49. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2020-01-18
Wszystkich rekordów:

15. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-07-11

14. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-07-04

13. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-06-26

12. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-06-20

11. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-06-13
zobacz więcej »

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne