Niedziela, 29 marca 2020 r. imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona V Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia 17 stycznia 2020 wyświetleń: 275

• we wtorek - wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
  • w piątek    - wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i dr Kościoła
  • w sobotę   - Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności. Także wszystkim Babciom i Dziadkom, którzy we wtorek i w środę obchodzą swoje święta, składamy najlepsze życzenia łask Bożych, zdrowia, uśmiechu i pociechy z wnuków.

• W naszej Archidiecezji rozpoczął się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy do wspólnej modlitwy podczas tego tygodnia, aby wszyscy chrześcijanie stawali się coraz bardziej świadkami Chrystusa i Jego ewangelicznego wezwania: „Aby byli jedno”.
  • Zgodnie z zapowiedziami i publikacjami w biuletynie parafialnym, dzisiejsza składka na tacę jest w całości przeznaczona na duże inwestycje gospodarcze i duszpasterskie w naszej parafii. Od dzisiaj, taka składka inwestycyjna będzie co miesiąc, w każdą trzecią niedzielę miesiąca. Szczegółowe informacje na ten temat podajemy w biuletynie.
  • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga ogłasza zapisy na stacjonarne Ferie z Jadwigą. Turnus I potrwa od 27 do 31 stycznia, turnus II od 3 do 7 lutego. Koszt turnusu 350 zł. Zajęcia będą się odbywały w godz. od 9:00 do 16:00, cena obejmuje: drugie śniadanie, obiad, zajęcia oraz atrakcje. Szczegóły na ulotkach przy drzwiach oraz na plakatach.
  • Klub Sportowy zwraca się także z prośbą o przekazanie 1% podatku. Można to zrobić wpisując KRS naszego klubu w rozliczeniu podatkowym za 2019 rok. Nr KRS niezbędny do przekazania podatku znajduje się na stronie internetowej klubu oraz na ulotkach przy drzwiach kościoła.
  • W przyszłą niedzielę w naszym kościele gościć będziemy Biskupa Radosława Zmitrowicza z Ukrainy z diecezji kamienieckiej, który będzie głosił kazania, a także będzie zbierał datki na kościół w jego diecezji.
  • Trwa wizyta duszpasterska. Program kolędy jest umieszczony na drzwiach wejściowych kościoła oraz na stronie internetowej parafii. Z przedsionka kościoła można jeszcze zabierać wodę święconą.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Anna Sikora z ul. Palacha 11, Zofia Wojtal z ul. Palacha 13, Monika Procak z ul. Stachiewicza 31, Stanisław Walaszek z ul. Krowoderskich Zuchów 19, Izabela Pierścionek z ul. Wybickiego 32 oraz Irena Siwek z ul. Łokietka 49. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2020-01-18