Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Sobota, 28 marca 2020 r. imieniny: Anieli, Kasrota, Soni Sobota V tygodnia Wielkiego Postu

Ogłoszenia

Ogłoszenia 4 stycznia 2020 wyświetleń: 533

2. Niedziela po Narodzeniu Pańskim

W liturgii Kościoła:

 • w poniedziałek           - Uroczystość Objawienia Pańskiego - Święto Trzech Króli
 • w przyszłą niedzielę   - Święto Chrztu Pańskiego

      Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności.

 • We wtorek podczas uroczystego nabożeństwa zakończyliśmy i podsumowaliśmy Stary Rok 2019. Szczegółowe informacje statystyczne dotyczące ubiegłym roku w życiu naszej parafii, zamieściliśmy w dzisiejszym biuletynie. Zachęcamy do zabrania gazetki przy wyjściu z kościoła.
 • Dziękujemy każdemu, kto z dobrą wolą i zrozumieniem w jakikolwiek sposób włącza się w życie naszej parafii. Dziękujemy także za wszelkie dobrowolne ofiary składane na tacę przez cały rok, gdyż wyłącznie one pozwalają nam utrzymać cały ogromny kościół i jego otoczenie oraz prowadzić tak szeroką działalność religijną i społeczną. Rozliczenie finansowe również znajdziemy w dzisiejszym biuletynie. Bóg zapłać za każde dobro.
 • Dzisiaj, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po każdej mszy św. Zespół Charytatywny przeprowadza zbiórkę do puszek na kuchnię św. Jadwigi. Bóg zapłać za dar serca.
 • W jutrzejsze Święto Trzech Króli Msze święte w porządku niedzielnym. O 16:00 w sali teatralnej odbędzie się przepełnione muzyką, świąteczne przedstawienie Czekając na cud, przygotowane przez nasz parafialny chór Cantate Domino, oraz grupę teatralną. Nie zabraknie także, jak co roku, wspólnego kolędowania z zaprzyjaźnionymi muzykami. Zapraszamy wszystkich parafian i gości. Będziemy świętować radość Narodzenia Pana oraz dziękować Bogu i sobie wzajemnie za całoroczną pracę.
 • W Trzech Króli, czyli jutro, nasza parafialna schola rozprowadzać będzie po Mszach świętych przed kościołem wykonane przez siebie i poświęcone kadzidło. Dochód jest przeznaczony na wyjazdy formacyjno-integracyjne. Prosimy w imieniu naszej scholi o życzliwe wsparcie.
 • W czwartek 9 stycznia o godz. 17:00 zapraszamy do Sanktuarium św. Jana Pawła II „Nie lękajcie się” na comiesięczną Mszę św. ku czci św. Jadwigi Królowej.
 • W przyszłą niedzielę siostry karmelitanki od Dzieciątka Jezus z Mielca przeprowadzą kwestę na rozbudowę katolickiego przedszkola prowadzonego przez siostry. Więcej na ten temat możemy przeczytać w dzisiejszym biuletynie.
 • Trwa wizyta duszpasterska, czyli kolęda. O wizycie wcześniej powiadamiają ministranci, rozdając kartki kolędowe. Program całej kolędy jest wywieszony na drzwiach wejściowych kościoła oraz umieszczony na stronie internetowej. Bardzo prosimy, aby na kolędę przygotować w mieszkaniu godne miejsce do modlitwy z krzyżem, zapalonymi świecami oraz wodą święconą i kropidłem. Wodę można w dowolnym czasie zabierać z przedsionka kościoła.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Alicja Radmacher z ul. Łokietka 57A, Janusz Urbaniec z ul. Krowoderskich Zuchów 7, Mirosława Obakiewicz z ul. Krowoderskich Zuchów 9 oraz Irena Krawczyk z ul. Krowoderskich Zuchów 23. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2020-01-04
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne