Środa, 21 listopada 2018 r. imieniny: Janusza, Marii, Reginy Środa XXXIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Ofiarowanie Najśw. Maryi Panny

Ogłoszenia 18 sierpnia 2018 wyświetleń: 322

• w poniedziałek           - wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
  • we wtorek                   - wspomnienie św. Piusa X, papieża
  • w środę                    - wspomnienie NMP Królowej
  • w piątek                      - Święto św. Bartłomieja, Apostoła
  • w przyszłą niedzielę  - Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i opieki Matki Bożej.

• Dzisiaj w naszym kościele gościmy o. Daniela ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, który dzieli się z nami słowem na temat misji. Po Mszy świętej jest możliwość nabycia przed kościołem kalendarza misyjnego na 2019 rok wydanego przez Ojców Misjonarzy.
  • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00, a w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00. Adorację kończy po godzinie 18:00 wspólne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego wraz z litanią do bł. Jana Pawła II. Zapraszamy.
  • W sobotę wstąpił w związek małżeński nasz organista p. Łukasz. Składając gratulacje, życzymy jemu i jego małżonce Gabrieli szczęścia, miłości i Bożego błogosławieństwa na całe życie.
  • Wszystkim wypoczywającym życzymy na ostatnie dni wakacji owocnego odpoczynku i bezpiecznych powrotów do domu.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Kazimiera Migdalska z ul. Rusznikarskiej 15, Władysław Jaśko z ul. Batalionu „Skała” AK 4 i Jadwiga Czajkowska z ul. Opolskiej 29. Dobry Jezu, a Nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2018-08-18

2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone