Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Poniedziałek, 22 kwietnia 2019 r. imieniny: Óukasza, Kai, Nastazji Poniedziałek Wielkanocny

Ogłoszenia

Ogłoszenia 8 września 2018 wyświetleń: 367

23. Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w czwartek - wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
 • w piątek      - Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
 • w sobotę     - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności. Szczególne życzenia kierujemy do s. Wiktorii - nowej katechetki w szkole 113, która w środę będzie obchodzić imieniny. Życzymy Siostrze błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej w pracy katechetycznej i w życiu zakonnym oraz w naszej wspólnocie parafialnej.

 • Dzisiaj po Mszach świętych dzieci i młodzież prowadzą przy naszym kościele zbiórkę do puszek na obiady szkolne dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii. Zebrane środki zostaną przekazane do szkół na wyżywienie najbardziej potrzebujących dzieci. Dzięki naszej życzliwej pomocy możemy umożliwić godne przeżycie roku szkolnego wielu dzieciom z rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej. Do kosza przy figurze św. Jadwigi prosimy o wkładanie przyborów szkolnych, które także przekażemy do szkół. Z góry dziękujemy za wrażliwość serca i każdy dobry gest.
 • Ks. Grzegorz zaprasza wszystkich ministrantów i lektorów na spotkanie organizacyjne w poniedziałek 10 września o godz. 19:00 w sali pod plebanią.
 • Spotkanie kandydatów na ministrantów odbędzie się w poniedziałek 10 września o godz. 17:00 w sali nr 6. Zapraszamy do grona ministrantów i zaszczytnej służby przy ołtarzu chłopców od klasy III szkoły podstawowej wzwyż.
 • We wtorek 11 września, jak co miesiąc, w ramach nowenny miesięcy przed setną rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości na każdej Mszy św. będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny oraz odśpiewamy „Boże, coś Polskę.”
 • Serdecznie zapraszamy osoby starsze, samotne pragnące pogłębić swoją więź z Chrystusem na spotkania Braterstwa Chorych, które odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godz. 14:30 w dolnej kaplicy. Po Mszy św. zapraszamy na wspólne spotkanie w salce pod plebanią.
 • Świetlica środowiskowa “Przystań” działająca przy naszej parafii zaprasza dzieci od poniedziałku do piątku od 16:00 do 19:00 na bezpłatne zajęcia pozalekcyjne. Zajęcia prowadzone są w sali nr 9.
 • Centrum Kultury im. Św. Jadwigi informuje, że w dalszym ciągu odbywają się zapisy na zajęcia pozalekcyjne w sekretariacie Centrum Kultury w tygodniu od 15:00 do 18:30 osobiście lub telefonicznie. Informacje także na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
 • Fundacja Uskrzydleni Wiekiem zaprasza do Centrum Aktywności Seniorów przy ul. Rusznikarskiej 14/16, wejście od strony placu zabaw. Prowadzi tam między innymi: zajęcia plastyczne, językowe, gimnastykę rehabilitacyjną. Klub Seniora działa już trzy lata, z tej okazji 17 września o godz. 17:00 zaprasza na dzień otwarty.
 • Więcej ogłoszeń i informacji z życia parafii znajdziemy w bezpłatnym biuletynie, który wyłożony jest przy wyjściach z kościoła. Zapraszamy także osoby, które mogłyby włączyć się w pracę redakcji naszej gazetki. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do ks. Proboszcza. Przypominamy, że biuletyn jest bezpłatny. Natomiast prosimy każdego, kto może i zechce, by czasami wrzucił dobrowolny datek na utrzymanie biuletynu do skarbonki przy wyjściu głównym na ścianie kościoła.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafianki śp. Marianny Skoczeń z ul. Krowoderskich Zuchów 26, która w tym tygodniu odeszła do wieczności.Dobry Jezu, a Nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2018-09-08
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne