Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Niedziela, 22 września 2019 r. imieniny: Maury, Milany, Tomasza XXV Niedziela okresu zwykłego

Ogłoszenia

Ogłoszenia 7 września 2019 wyświetleń: 267

23. Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w poniedziałek - wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy
 • w piątek            - wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
 • w sobotę           - Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności. Szczególne życzenia kierujemy do s. Wiktorii katechetki, która w czwartek będzie obchodzić imieniny. Życzymy Siostrze błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej w pracy katechetycznej i w życiu zakonnym.

 • Dzisiaj po Mszach świętych dzieci i młodzież prowadzą przy naszym kościele zbiórkę do puszek na obiady szkolne dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii. Zebrane środki zostaną przekazane do szkół na wyżywienie najbardziej potrzebujących dzieci. Dzięki naszej życzliwej pomocy możemy umożliwić godne przeżycie roku szkolnego wielu dzieciom z rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej. Do kosza przy figurze św. Jadwigi prosimy o wkładanie przyborów szkolnych, które także przekażemy do szkół. Z góry dziękujemy za wrażliwość serca i każdy dobry gest.
 • Ks. Grzegorz zaprasza wszystkich ministrantów i lektorów na spotkanie organizacyjne w poniedziałek 10 września o godz. 19:00 w sali pod plebanią.
 • Spotkanie kandydatów na ministrantów odbędzie się w poniedziałek 10 września o godz. 16:30 w sali nr 6. Zapraszamy do grona ministrantów i zaszczytnej służby przy ołtarzu chłopców od klasy III szkoły podstawowej wzwyż.
 • Braterstwo Chorych działające przy naszej parafii zaprasza serdecznie na kolejny rok formacyjnych spotkań. W najbliższy wtorek 10 września o godz.14:30 w kaplicy Matki Bożej. Po Mszy świętej spotkanie w sali pod plebanią.
 • Spotkania Kręgu Biblijnego odbywają się w środy po wieczornej Mszy świętej w sali nr 4. Serdecznie zapraszamy.
 • Centrum Kultury im. Św. Jadwigi informuje, że w dalszym ciągu odbywają się zapisy na zajęcia pozalekcyjne w sekretariacie Centrum Kultury w tygodniu od 15:00 do 18:30 osobiście lub telefonicznie. Informacje także na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
 • W związku z przypadającym w sobotę Świętem Podwyższenia Krzyża Świętego i prośbą Metropolity Krakowskiego abp. Marka Jędraszewskiego, zapraszamy tego dnia po Mszy świętej wieczornej, czyli o godz. 19:30, na nabożeństwo Drogi Krzyżowej i czuwanie przy Krzyżu w intencji Ojczyzny. Zapraszamy do tej wyjątkowej modlitwy. Natomiast już dzisiaj można zabierać gazetę Chrystus i Ty, która poświęcona jest obecności Krzyża w naszym życiu.
 • Więcej ogłoszeń i informacji z życia parafii znajdziemy w bezpłatnym biuletynie, który wyłożony jest przy wyjściach z kościoła. Zapraszamy także osoby, które mogłyby włączyć się w pracę redakcji naszej gazetki. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do ks. Proboszcza. Przypominamy, że biuletyn jest bezpłatny. Natomiast prosimy każdego, kto może i zechce, by czasami wrzucił dobrowolny datek na utrzymanie biuletynu do skarbonki przy wyjściu głównym na ścianie kościoła.
 • Dzisiaj przy kościele zaprzyjaźnieni pszczelarze rozprowadzają miód.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności.  Są to śp.: Małgorzata Gruchała z ul. Stachiewicza 13, Zofia Suder z ul. Stachiewicza 47 i Halina Malik z ul. Stachiewicza 27. Dobry Jezu, a Nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2019-09-07
Wszystkich rekordów:

25. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-09-21

24 Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-09-14

22. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-08-31

21. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-08-24

20. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-08-17
zobacz więcej »

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne