Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Poniedziałek, 22 kwietnia 2019 r. imieniny: Óukasza, Kai, Nastazji Poniedziałek Wielkanocny

Ogłoszenia

Ogłoszenia 15 września 2018 wyświetleń: 345

24. Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • we wtorek   - Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
 • w czwartek - wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim, Pawła i Towarzyszy
 • w piątek      - Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
 • w sobotę     - wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności. Szczególne życzenia kierujemy do ks. Stanisława Molendysa, który we wtorek obchodzić będzie imieniny. Życzymy ks. Stanisławowi Bożego błogosławieństwa w życiu kapłańskim oraz w pracy w sądzie biskupim i w posłudze duszpasterskiej dla naszej wspólnoty.

 • Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy złożyli w zeszłą niedzielę ofiary na obiady szkolne dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii. Dzieci i młodzież zebrały w sumie kwotę 8046 zł. Dziękujemy także za przybory szkolne przyniesione do kościoła. Wszystko w najbliższym czasie przekażemy do szkół naszej parafii.
 • W przyszłą niedzielę kazania w naszym kościele będzie głosił ks. Michał Kowalski, proboszcz parafii w Woli Zachariaszowskiej. Wraz z nim będziemy się modlić o Boże błogosławieństwo w dziele budowy kościoła parafialnego. Na ten cel będzie także przeznaczona składka na tacę w naszym kościele w przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach świętych.
 • Spotkania kandydatów na ministrantów odbywają się w poniedziałki o godz. 17:00 w zakrystii. Zapraszamy do grona ministrantów i zaszczytnej służby przy ołtarzu chłopców od klasy III szkoły podstawowej wzwyż.
 • Świetlica środowiskowa “Przystań” działająca przy naszej parafii zaprasza dzieci od poniedziałku do piątku od 16:00 do 19:00 na bezpłatne zajęcia pozalekcyjne. Zajęcia prowadzone są w sali nr 9.
 • Przypominamy także, że przy naszej parafii można uzyskać bezpłatnie porady prawne w każdy wtorek od godz. 17:00 do 18:00. Prawnik dyżuruje w pomieszczeniu przy kancelarii parafialnej.
 • Centrum Kultury im. Św. Jadwigi informuje, że większość zajęć dla dzieci i młodzieży  rozpoczyna się już od poniedziałku. W dalszym ciągu jest jeszcze dużo wolnych miejsc na zajęcia pozalekcyjne takie jak: plastyka, balet, taniec artystyczny, język angielski oraz nauka gry na różnych instrumentach muzycznych. Więcej szczegółów na plakacie i ulotkach przy wyjściu z kościoła.
 • Więcej szczegółowych informacji znajdziemy w dzisiejszym bezpłatnym biuletynie, który jest wyłożony przy wyjściach z kościoła.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Marianna Skoczeń z ul. Krowoderskich Zuchów 26, Alojza Kozłowska z ul. Kluczborskiej 5, Władysław Kądziołka z ul. Stachiewicza 17 oraz Rozalia Dulewicz z ul. Pod Fortem 12. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2018-09-15
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne