Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Wtorek, 31 marca 2020 r. imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii Wtorek V tygodnia Wielkiego Postu

Ogłoszenia

Ogłoszenia 14 września 2019 wyświetleń: 271

24 Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w poniedziałek - wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa
 • w środę             - Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
 • w piątek            - wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim, Pawła i Towarzyszy
 • w sobotę           - Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności. Szczególne życzenia kierujemy do ks. Stanisława Molendysa, który w środę obchodzić będzie imieniny. Życzymy ks. Stanisławowi Bożego błogosławieństwa w życiu kapłańskim oraz w pracy w sądzie biskupim i w posłudze duszpasterskiej dla naszej wspólnoty.

 

 • Spotkania kandydatów na ministrantów odbywają się w poniedziałki o godz. 16:30 w zakrystii. Zapraszamy do grona ministrantów i zaszczytnej służby przy ołtarzu chłopców od klasy III szkoły podstawowej wzwyż.
 • Świetlica środowiskowa “Przystań” działająca przy naszej parafii zaprasza dzieci od poniedziałku do piątku od 16:00 do 19:00 na bezpłatne zajęcia pozalekcyjne. Zajęcia prowadzone są w sali nr 9. Chętnych wolontariuszy, którzy mieliby czas i serce do pracy z dziećmi w naszej świetlicy prosimy o kontakt z ks. Grzegorzem.
 • Przypominamy także, że przy naszej parafii można uzyskać bezpłatnie porady prawne w każdy wtorek od godz. 17:00 do 18:00. Prawnik dyżuruje w pomieszczeniu przy kancelarii parafialnej.
 • Centrum Kultury im. Św. Jadwigi informuje, że większość zajęć dla dzieci i młodzieży  rozpoczyna się już od poniedziałku. W dalszym ciągu jest jeszcze dużo wolnych miejsc na zajęcia pozalekcyjne. Nowością są zajęcia z BALETU dla dzieci w wieku od 5-8 lat oraz zajęcia z tańca ZUMBA dla młodzieży od 15 lat i dorosłych. Więcej szczegółów na plakacie i ulotkach przy wyjściu z kościoła.
 • Ks. Dariusz zaprasza rodziców Katolickiej Szkoły Św. Jadwigi na spotkanie komunijne w poniedziałek 16 września o godz. 19.00 w sali pod plebanią.
 • Więcej szczegółowych informacji znajdziemy w dzisiejszym bezpłatnym biuletynie, który jest wyłożony przy wyjściach z kościoła.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.:  Stanisław Janczar z ul. Wybickiego 16, Weronika Janusz i Teresa Świątkowska z ul. Krowoderskich Zuchów 7. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2019-09-14
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne