Wtorek, 31 marca 2020 r. imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii Wtorek V tygodnia Wielkiego Postu

Ogłoszenia 14 września 2019 wyświetleń: 271

• w poniedziałek - wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa
  • w środę             - Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
  • w piątek            - wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim, Pawła i Towarzyszy
  • w sobotę           - Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności. Szczególne życzenia kierujemy do ks. Stanisława Molendysa, który w środę obchodzić będzie imieniny. Życzymy ks. Stanisławowi Bożego błogosławieństwa w życiu kapłańskim oraz w pracy w sądzie biskupim i w posłudze duszpasterskiej dla naszej wspólnoty.

• Spotkania kandydatów na ministrantów odbywają się w poniedziałki o godz. 16:30 w zakrystii. Zapraszamy do grona ministrantów i zaszczytnej służby przy ołtarzu chłopców od klasy III szkoły podstawowej wzwyż.
  • Świetlica środowiskowa “Przystań” działająca przy naszej parafii zaprasza dzieci od poniedziałku do piątku od 16:00 do 19:00 na bezpłatne zajęcia pozalekcyjne. Zajęcia prowadzone są w sali nr 9. Chętnych wolontariuszy, którzy mieliby czas i serce do pracy z dziećmi w naszej świetlicy prosimy o kontakt z ks. Grzegorzem.
  • Przypominamy także, że przy naszej parafii można uzyskać bezpłatnie porady prawne w każdy wtorek od godz. 17:00 do 18:00. Prawnik dyżuruje w pomieszczeniu przy kancelarii parafialnej.
  • Centrum Kultury im. Św. Jadwigi informuje, że większość zajęć dla dzieci i młodzieży  rozpoczyna się już od poniedziałku. W dalszym ciągu jest jeszcze dużo wolnych miejsc na zajęcia pozalekcyjne. Nowością są zajęcia z BALETU dla dzieci w wieku od 5-8 lat oraz zajęcia z tańca ZUMBA dla młodzieży od 15 lat i dorosłych. Więcej szczegółów na plakacie i ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  • Ks. Dariusz zaprasza rodziców Katolickiej Szkoły Św. Jadwigi na spotkanie komunijne w poniedziałek 16 września o godz. 19.00 w sali pod plebanią.
  • Więcej szczegółowych informacji znajdziemy w dzisiejszym bezpłatnym biuletynie, który jest wyłożony przy wyjściach z kościoła.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.:  Stanisław Janczar z ul. Wybickiego 16, Weronika Janusz i Teresa Świątkowska z ul. Krowoderskich Zuchów 7. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2019-09-14