Środa, 21 listopada 2018 r. imieniny: Janusza, Marii, Reginy Środa XXXIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Ofiarowanie Najśw. Maryi Panny

Ogłoszenia 22 września 2018 wyświetleń: 241

• w czwartek - wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana
  • w piątek      - wspomnienie św. Wacława, męczennika
  • w sobotę     - Święto Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej. Szczególne życzenia błogosławieństwa na drodze realizacji zakonnego powołania i pracy w naszej wspólnocie składamy siostrze Rafaeli katechetce, która w sobotę obchodzić będzie imieniny.

• Dzisiaj kazania w naszym kościele głosi ks. Michał Kowalski, proboszcz parafii w Woli Zachariaszowskiej. Wraz z nim modlimy się o Boże błogosławieństwo w dziele budowy kościoła parafialnego. Na ten cel jest przeznaczona składka na tacę na wszystkich Mszach świętych.
  • Zebranie rodziców dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się jutro, czyli 24 września o godz. 18.30. Rozpocznie się Mszą Św., następnie konferencja i spotkanie z katechetami.
  • Spotkanie Zespołu Charytatywnego odbędzie się wyjątkowo we wtorek 2 października, zamiast 24 września. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do włączenia się w pomoc najbardziej potrzebującym.
  • Spotkania kandydatów na ministrantów odbywają się w poniedziałki o godz. 17:00 w zakrystii. Zapraszamy do zaszczytnej służby przy ołtarzu chłopców od klasy III szkoły podstawowej wzwyż.
  • Biblioteka Kraków i Rada Dzielnicy V Krowodrza zapraszają na spotkanie na temat Parku Łokietka. Odbędzie się ono 27 września o godz. 17:30 przy ul. Królewskiej 59.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy ostatnio odeszli do wieczności. Są to śp.: Teresa Szafraniec z ul. Krowoderskich Zuchów 11, Janusz Tańcula z ul. Krowoderskich Zuchów 17, Kazimiera Siwek z ul. Krowoderskich Zuchów 24 oraz Stanisław Czechowski z ul. Stachiewicza 27. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2018-09-22

2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone