Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Poniedziałek, 22 kwietnia 2019 r. imieniny: Óukasza, Kai, Nastazji Poniedziałek Wielkanocny

Ogłoszenia

Ogłoszenia 29 września 2018 wyświetleń: 482

26. Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w poniedziałek - wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i dr Kościoła
 • we wtorek         - wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów
 • w czwartek       - wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
 • w piątek            - wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy zdrowia i Bożej opieki.

 • We wtorek przypada wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów. Po każdej Mszy świętej zapraszamy wszystkich rodziców o podejście po końcowym ogólnym błogosławieństwie przed ołtarz z małymi dziećmi, które otrzymają specjalne błogosławieństwo.
 • Spotkanie Zespołu Charytatywnego odbędzie się we wtorek po Mszy św. wieczornej. Natomiast w przyszłą niedzielę Zespół będzie zbierał ofiary do puszek na kuchnię św. Jadwigi dla ubogich.
 • Zebranie członków Akcji Katolickiej odbędzie się we wtorek w sali nr 6 po wieczornej Mszy Św.
 • Zapraszamy na comiesięczne spotkanie Braterstwa Chorych, które odbędzie się także we wtorek. Rozpocznie je Msza św. w kaplicy o 14.30. Po niej spotkanie w sali pod plebanią.
 • W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. W czwartek z racji początku roku akademickiego studenci z duszpasterstwa akademickiego „Chrystus na Krowodrzy” zapraszają po Mszy św. wieczornej na adorację Najświętszego Sakramentu w kościele. Tego dnia spowiedź od 18:00, a w piątek od godz. 16:30. O 17:00 Msza św. dla dzieci, a o 20:00 dla młodzieży. W sobotę zapraszamy chorych na Mszę św. o godz. 11:00, a po niej na spotkanie w sali pod plebanią, tradycyjną drożdżówkę i rozmowy przy herbacie. 
 • Uczniów klas III gimnazjum i klas VIII szkół podstawowych prosimy o zapisywanie się od poniedziałku 1 października na spotkania w wybrany dzień, przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania. Harmonogram spotkań jest wywieszony przy wyjściach z kościoła. Uczniów klas VII zapraszamy na spotkanie przed bierzmowaniem we wtorek 2 października w kaplicy Matki Bożej o godz. 17:00. Natomiast spotkania dla klas VI rozpoczną się w drugim semestrze. Jednocześnie wszystkich uczniów zapraszamy do comiesięcznej spowiedzi w czwartek lub w piątek.
 • Od jutra zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiać będziemy codziennie o godz. 18:00.
 • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga zaprasza na zajęcia sportowe. Dzieci i młodzież zapraszamy na zajęcia z siatkówki, szachów, gimnastyki sportowej oraz tenisa stołowego. Osoby dorosłe oraz seniorów zapraszamy do gabinetu rehabilitacyjnego na zajęcia indywidualne obejmujące między innymi rehabilitację, gimnastykę korekcyjną, gimnastykę odchudzającą. Szczegóły dotyczące terminów zajęć znajdują się na ulotkach przy wejściu do kościoła.
 • Szkoła im. św. Jadwigi Królowej zaprasza do udziału w Rodzinnym Biegu Niepodległości, który odbędzie się w sobotę 13 października na terenie Parku Krowoderskiego. Tym Rodzinnym Biegiem Przełajowym chcemy uczcić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Do udziału zapraszamy nie tylko dzieci i młodzież ze Szkoły św. Jadwigi oraz ich rodziców i krewnych, ale także wszystkich naszych parafian. Więcej szczegółów podamy za tydzień w biuletynie i w ogłoszeniach.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Urszula Hryniewicz z ul. Stachiewicza 29, Maria Dejna z ul. Opolskiej 45 oraz Jadwiga Jugowiec z ul. Stachiewicza 27. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2018-09-29
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne