Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Niedziela, 29 marca 2020 r. imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona V Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia

Ogłoszenia 28 września 2019 wyświetleń: 419

26. Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w poniedziałek - wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła
 • we wtorek         - wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i dr Kościoła
 • w środę             - wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów
 • w piątek            - wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
 • w sobotę           - wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy zdrowia i Bożej opieki. Szczególne życzenia składamy siostrze Rafaeli katechetce, która dzisiaj obchodzi imieniny. Życzliwe słowa życzeń kierujemy także do siostry Renaty zakrystianki, która w tych dniach obchodzi 25 rocznicę wstąpienia do zakonu. Obydwu naszym siostrom życzymy wielu Bożych łask w życiu zakonnym oraz opieki Matki Najświętszej i św. Jadwigi w ich pracy dla naszej wspólnoty.  

 • Zebranie członków Akcji Katolickiej odbędzie się we wtorek w sali nr 6 po Mszy wieczornej.
 • W środę przypada wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów. Po każdej Mszy świętej zapraszamy wszystkich rodziców o podejście po końcowym ogólnym błogosławieństwie przed ołtarz z małymi dziećmi, które otrzymają specjalne błogosławieństwo.
 • W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. W czwartek spowiedź od 18:00, a w piątek od godz. 16:30. O 17:00 Msza św. dla dzieci, a o 20:00 dla młodzieży. W sobotę zapraszamy chorych na Mszę św. o godz. 11:00, a po niej na spotkanie w sali pod plebanią, tradycyjną drożdżówkę i rozmowy przy herbacie.
 • Wspólnota Chrystus na Krowodrzy gorąco zaprasza na kolejny cykl comiesięcznych adoracji Najświętszego Sakramentu, tym razem pod hasłem: „(Nie) Święci - Wniebowzięci!”. Pierwsza adoracja będzie miała miejsce w najbliższy czwartek, czyli 3 października o godz.19:00 w głównym kościele. Kolejne spotkania modlitewne odbywać się będą w kolejne pierwsze czwartki miesiąca. Wszystkich, którzy chcieliby aktywnie włączyć się w tworzenie tego dzieła prosimy o kontakt z opiekunem Wspólnoty ks. Dariuszem Burdą.
 • Od wtorku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiać będziemy codziennie o godz. 18:00.
 • W przyszłą niedzielę Zespół Charytatywny będzie zbierał ofiary do puszek na kuchnię św. Jadwigi dla ubogich.
 • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga zaprasza dzieci, dorosłych oraz seniorów na zajęcia odchudzające, korygujące, ogólnorozwojowe oraz rehabilitację do gabinetu gimnastyki usprawniającej. Szczegółowe informacje na stronie internetowej klubu oraz na ulotkach przy wejściu do kościoła.
 • W przedsionku kościoła wyłożone są ulotki informujące o możliwości głosowania na Budżet Obywatelski Miasta Krakowa, a dokładnie na projekt budowy obiektów sportowo-rekreacyjnych w naszym mieście. Zachęcamy do zapoznania się z treścią ulotki i wzięcia udziału w głosowaniu w ciągu tego tygodnia.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp. Józef Czuj z ul. Krowoderskich Zuchów 15, Adam Krupa z ul. Batalionu "Skała" AK 4, Wiesława Żuk z ul. Stachiewicza 17 i Antonina Rajtar z ul. Stachiewicza 25. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2019-09-28
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne