Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Niedziela, 29 marca 2020 r. imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona V Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia

Ogłoszenia 19 października 2019 wyświetleń: 332

29. Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • we wtorek - wspomnienie św Jana Pawła II, papieża
 • w przyszłą niedzielę - rocznica poświęcenia kościoła - na Mszy świętej o godz. 12:30 odśpiewamy po Komunii uroczyste „Te Deum”, dziękując Bogu za naszą świątynię.

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy zdrowia i potrzebnych łask Bożych.

 • Dzisiaj gościmy w naszej parafii ks. Jacka Koniecznego, proboszcza parafii św. Kingi w Krakowie. Ks. Jacek głosi na wszystkich Mszach świętych kazania, nawiązujące do osoby św. Jana Pawła II, a po nich zbiera wolne datki na pomoc przy budowie parafii. 
 • Dziś rozpoczyna się także Tydzień Misyjny - czas szczególnej modlitwy za misjonarzy i wspierania misji katolickich na całym świecie.
 • We wtorek 22 października, w dniu liturgicznego wspomnienia św. Jana Pawła II, uroczystości odpustowe w sanktuarium „Nie lękajcie się”. Zapraszamy. 
 • W naszym kościele przyjmujemy na wypominki „roczne” i „jednorazowe”. Przy wyjściach z kościoła są wyłożone specjalnie przygotowane kartki, na których prosimy wpisywać osoby zmarłe. Kartki można oddawać w zakrystii lub w kancelarii. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę zbieramy na wypominki również przed kościołem. Wypominki jednorazowe czytamy w czasie procesji 1 i 2 listopada, oraz przez cały listopad podczas różańca za zmarłych o godz. 18:00. Wypominki roczne czytamy w każdą niedzielę roku przed Mszami św. o godz.: 6:30, 9:30, 10:00 (w kaplicy), 12:30 i 17:00. Za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne odprawiamy także co miesiąc Msze święte zbiorowe, w każdy trzeci piątek miesiąca o 18:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i dziękujemy za ofiary składane przy okazji wypominków.
 • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga zaprasza zawodników, rodziców i sympatyków na Mszę Świętą Klubową inaugurującą nowy rok pracy w poniedziałek, czyli jutro, o godz. 17:00 w Kaplicy Matki Bożej. Po Mszy Świętej zapraszamy na salę teatralną, gdzie nowi zawodnicy otrzymają legitymacje członkowskie.
 • Akcja Katolicka oferuje w promocyjnej cenie nowe wartościowe książki o tematyce katolickiej i społecznej. Książki są dostępne przy stoliku obok głównego wejścia do kościoła.
 • Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o godz. 18:00.
 • Więcej informacji w naszym biuletynie parafialnym, który jest wystawiony przy wyjściach z kościoła.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Wiesława Sroka z ul Krowoderskich Zuchów 15, Julian Zięba z ul. Krowoderskich Zuchów 23 i Mikołaj Starczyński z ul. Stachiewicza 35. Dobry Jezu, a Nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2019-10-19
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne