Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Piątek, 22 lutego 2019 r. imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora Piątek VI tygodnia okresu zwykłego | Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła

Ogłoszenia

Ogłoszenia 14 kwietnia 2018 wyświetleń: 391

3. Niedziela Wielkanocna - Niedziela Biblijna

  • Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa.
  • Krakowska Grupa Ratownicza zaprasza dzisiaj przy kościele na akcję „Spotkaj Ratownika”. Można obejrzeć pokazy udzielania pierwszej pomocy, a także bezpłatnie zmierzyć poziom cukru i ciśnienie. Ratownicy zbierają również dowolne datki na zakup sprzętu do ratowania życia i na cele charytatywne. 
  • W związku ze zbliżającą się beatyfikacją Hanny Chrzanowskiej, która nastąpi już za niespełna dwa tygodnie, odbędzie się w naszej parafii wyjątkowe spotkanie. Gościem będzie ks. dr Andrzej Scąber - referent ds. kanonizacyjnych w naszej archidiecezji. Opowie on o kulisach i okolicznościach najbliższego procesu, a także o innych toczących się postępowaniach. Serdecznie zapraszamy wszystkich na spotkanie, które odbędzie się w piątek 20 kwietnia o godz. 19:00, czyli po Mszy św. wieczornej w sali teatralnej.
  • W przyszłą niedzielę działająca przy naszej parafii wspólnota „Bystrzaki” skupiająca osoby niepełnosprawne, ich rodziców i młodzież, zbierać będzie ofiary na pomoc w zorganizowaniu wyjazdu wakacyjnego dla podopiecznych. Dziękujemy za dar serca.
  • Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 w kaplicy MB odbedzie sie spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. ze Szkoły Podstawowej nr 21.
  • Parafialny Klub Sportowy zwraca się z serdeczną prośbą o wsparcie w formie przekazania 1% podatku. Klub zaprasza także dzieci i młodzież na sierpniowe obozy letnie w górach oraz nad morzem w Łebie. Natomiast w najbliższy czwartek o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę Świętą klubową do Kaplicy Matki Bożej. Zapraszamy również na siłownię i do gabinetu rehabilitacyjnego. Szczegóły na ulotkach i na stronie Klubu.
  • Akcja Katolicka proponuje zakup w promocyjnej cenie książki wydanej na 100-lecie naszej niepodległości pod tytułem "Niepodległa" oraz „Biblii młodych” z załączonym dyplomikiem z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Książki są dostępne przy stoliku obok wejścia do kościoła lub w zakrystii do końca kwietnia w niedziele po Mszach Świętych.
  • Więcej ogłoszeń i informacji znajdziemy w najnowszym biuletynie, który prosimy zabierać przy wyjściach z kościoła. Przypominamy także, że nasz cotygodniowy biuletyn ukazuje się już od czterech lat. Bardzo dziękujemy Czytelnikom za regularne korzystanie z naszej gazetki, gdyż co niedzielę rozchodzi się ok. 1800 egzemplarzy. Jeśli ktoś zechce czasami wesprzeć materialnie to dzieło, przy wejściu głównym do kościoła znajduje się mała skarbonka na ten cel. Dziękujemy także wszystkim, którzy tworzą Redakcję i zapraszamy do współpracy nowe chętne osoby
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Maria Antkiewicz z ul. Krowoderskich Zuchów 11, Andrzej Wywiał z ul. Krowoderskich Zuchów 14, Józef Kulisa z ul. Krowoderskich Zuchów 15, Stanisław Gawron z ul. Stachiewicza 13, Jan Gil z ul. Stachiewicza 35A, Ewa Nockiewicz z ul. Opolskiej 73 i Aurelia Kycej z ul. Rusznikarskiej 11. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2018-04-14
Wszystkich rekordów:

6. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-02-16

5. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-02-09

4. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-02-02

3. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-01-25

2. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-01-18

Niedziela Chrztu Pańskiego

utworzono : 2019-01-12
zobacz więcej »

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne