2463newsy * Ogłoszenia | Kraków - Parafia św. Jadwigi
Sobota, 23 czerwca 2018 r. imieniny: Albina, Wandy, Zenona Sobota XI tygodnia okresu zwykłego

Ogłoszenia 3 marca 2018 wyświetleń: 579

3. Niedziela Wielkiego Postu

• Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa. Jednocześnie, wszystkim Paniom z okazji ich czwartkowego święta składamy równie serdeczne życzenia.
  • Zespół Charytatywny prowadzi dzisiaj po Mszach Świętych zbiórkę do puszek na działalność kuchni św. Jadwigi. Dziękujemy za dar serca.
  • W poniedziałek 5 marca odbędzie się zebranie rodziców dzieci z klas lll przygotowujących się do I Komunii Świętej. O godz. 18:30 Msza św., później konferencja i spotkanie z katechetami.
  • Zebranie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbędzie się we wtorek 6 marca po wieczornej Mszy Świętej w sali nr 6.
  • Spotkanie przed Bierzmowaniem dla klas VII będzie we wtorek 6 marca, a dla klas II gimnazjum w środę 7 marca o godz. 17:00 w kaplicy Matki Bożej.
  • W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 8:30, o 17:00 dla dzieci oraz o 17:45 i 20:00 dla młodzieży.
  • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga zaprasza wszystkich zawodników, trenerów, rodziców i przyjaciół na Drogę Krzyżową w piątek 9 marca o godz. 17:00 w górnym kościele.
  • W każdą niedzielę Wielkiego Postu odprawiamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Prosimy o składanie datków na kwiaty i budowę Bożego Grobu do skarbonek wystawionych przy balaskach z przodu kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  • Centrum Kultury im. św. Jadwigi informuje, że dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży. Szczegółowe informacje w biurze Centrum Kultury od 15:00 do 19:00.
  • W sobotę 10 marca o godzinie 17:00 w sali teatralnej odbędzie się koncert Staromiejskiej Orkiestry Kameralnej. Informacje o biletach znajdują się na plakacie i na stronie orkiestry.
  • W przyszłą niedzielę odwiedzi naszą parafię ks. Wojciech Kościelniak - misjonarz z Tanzanii. Na wszystkich Mszach świętych będzie można posłuchać jego świadectwa pracy na misjach, a także wesprzeć dobrowolnym datkiem sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Kiabakari, gdzie ks. Wojciech pracuje.
  • Zapisy na paczki świąteczne od 5 marca do 15 marca u s. Joanny podczas dyżuru charytatywnego.
  • Więcej informacji i ogłoszeń znajdziemy w najnowszym biuletynie, który prosimy zabierać przy wyjściach z kościoła.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Zofia Kuliś z ul. Opolskiej 65, Halina Hudyka z ul. Stachiewicza 27, Janina Pawlik z ul. Stachiewicza 35A, Paweł Kozankiewicz z ul. Krowoderskich Zuchów 9, Mariusz Nienartowicz z ul. Stachiewicza 13, Władysława Świstak z ul. Wybickiego 32 oraz Tadeusz Koster z ul. Rusznikarskiej 11. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2018-03-04

2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone