Sobota, 28 marca 2020 r. imieniny: Anieli, Kasrota, Soni Sobota V tygodnia Wielkiego Postu

Ogłoszenia 25 stycznia 2014 wyświetleń: 1699

Parafialny Klub Sportowy”Jadwiga” z wielką wdzięcznościa informuje, iż w zbiórce przeprowadzonej w zeszłą niedzielę przed kościołem zebrano 5.640 zł. Całość będzie przeznaczona na zorganizowanie akcji “Ferie w mieście” oraz na dofinansowanie obozów dla zawodników. Wielkie Bóg Zapłać za hojność

• w poniedziałek - wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa
  • we wtorek        - wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana
  • w piątek           - wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana
  • w przyszłą niedzielę - Święto Ofiarowania Pańskiego-Matki Bożej Gromnicznej

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

• W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Nie będzie wtedy Mszy św. ogodz. 11:00 dla chorych i starszych. Będzie ona natomiast 8 lutego w sobotę za dwa tygodnie połączona z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych. Zapraszamy na różaniec fatimski w I sobotę o godz. 17:45.
  • Natomiast w przyszłą niedzielę Zespół Charytatywny przeprowadzi tradycyjną zbiórkę do puszek na działalność kuchni św. Jadwigi. Za każdy dar serca z góry dziękujemy. Kolejne spotkanie Zespołu Charytatywnego będzie w ostani poniedziałek lutego, natomiast w styczniu spotkania nie będzie.
  • Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 21 zapraszają dziś po Mszy św. o godz. 11:00 na jasełka, które szczególnie dedykują wszystkim Babciom i Dziadkom.
  • W zakrysti są do nabycia świece gromnice.
  • W środę 29 stycznia zapraszamy Rodziców, trenerów i zawodników na Mszę św. do kaplicy Matki Bożej, podczas której będziemy się modlić o bezpieczne ferie dla wszystkich.
  • Klub informuje również, że są jeszcze wolne miejsca na obozy zimowe. Szczegółowe informacje w biurze klubu.
  • Po feriach rusza nowa grupa gimnastyki artystycznej “Mini Jagódki”. Informacje i zapisy dla dziewczynek w wieku 5-6 lat w     biurze klubu.
  • Wspólnota “Agnus Dei” zaprasza na Musical Bożonarodzeniowy “Teraz jest czas by lepszym się stać” –dziś o godz. 19:30 w sali teatralnej. Więcej o tej wspólnocie Agnus Dei można znaleźć w dzisiejszym numerze “Niedzieli”. Także zachęcamy do nabywania innych czasopism: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki i inne.
  • W tym tygodniu kończy się wizyta duszpasterska. Program kolędy jest umieszczony na drzwiach wejściowych kościoła oraz na stronie internetowej parafii. Z przedsionka kościoła można jeszcze zabierać wodę święconą na kolędę.

Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.:  +Wanda Błażowska z ul. Wybickiego 14, +Danuta Płatek-Kicek z ul. Stachiewicza 35,

aktualizowano: 2014-01-25