2426newsy * Ogłoszenia | Kraków - Parafia św. Jadwigi
Środa, 23 maja 2018 r. imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty Środa VII tygodnia okresu zwykłego

Ogłoszenia 20 stycznia 2018 wyświetleń: 427

• w środę       - wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i dr Kościoła
  • w czwartek - Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła
  • w piątek      - wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności. Także wszystkim Babciom i Dziadkom, którzy dzisiaj i jutro obchodzą swoje święta, składamy najlepsze życzenia łask Bożych, zdrowia, uśmiechu i pociechy z wnuków.

• Dzisiaj z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka zapraszamy do wspólnego kolędowania z udziałem scholi dziecięcej i chóru parafialnego po Mszy świętej o godz. 11:00.
  • Także dziś po każdej Mszy Świętej dzieci i młodzież z Parafialnego  Klubu Sportowego Jadwiga prowadzą zbiórkę pieniędzy na akcję zima w mieście. Będziemy wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę. W czwartek 25 stycznia o godz. 17:00 zapraszamy do kaplicy na Mszę Św. klubową, podczas której będziemy się modlić w intencji naszych darczyńców.
  • Wydział Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Krakowskiej zaprasza wszystkich małżonków jak i przygotowujących się do małżeństwa na spotkanie rejonowe, które odbędzie się dzisiaj wieczorem w parafii św. Jana Kantego w Bronowicach. W planie spotkania: prelekcja, Msza św. i modlitwa małżeństw i narzeczonych przed Najświętszym Sakramentem.
  • Wspólnota Akademicka „Chrystus na Krowodrzy” zaprasza na Mszę św. w intencji studentów i sesji egzaminacyjnej w najbliższy piątek 26 stycznia o godz. 20:00 w dolnej kaplicy.
  • Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 21 oraz uczniowie klasy 2a i 3c serdecznie zapraszają na Jasełka „Oddajmy pokłon Jezusowi” w przyszłą niedzielę 28 stycznia o godz. 11.45 (po mszy świętej o godz. 11.00) w sali teatralnej przy naszym kościele.
  • W imieniu Profesora Janusza Skalskiego serdecznie zapraszamy na charytatywny koncert pod patronatem Ks. Abp. Marka Jędraszewskiego na rzecz Kliniki Kardiochirurgii Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu. 28 stycznia, czyli w niedzielę za tydzień o godz. 14:00 w kościele oo. Bernardynów zaśpiewają  kolędy artyści Opery krakowskiej i Piwnicy pod Baranami dla chorych dzieci, podopiecznych Profesora.
  • Trwa wizyta duszpasterska. Program kolędy jest umieszczony na drzwiach wejściowych kościoła oraz na stronie internetowej parafii. Z przedsionka kościoła można jeszcze zabierać wodę święconą.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Zdzisław Galon z ul. Opolskiej 25, Andrzej Szydłowski z ul. Rusznikarskiej 13 oraz Aleksandra Szewczyk z ul. Wybickiego 16. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2018-01-20

2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone