Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego | Uroczystość Św. Wojciecha

Ogłoszenia

Ogłoszenia 23 stycznia 2021 wyświetleń: 397

3. Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w poniedziałek - Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
 • we wtorek         - wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa
 • w czwartek       - wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i dr Kościoła

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności.

 • Przypominamy o zachowywaniu w kościele zasad sanitarnych takich jak: ograniczona ilość wiernych, dezynfekcja dłoni, używanie maseczek, dystans oraz przyjmowanie Komunii świętej w pierwszej kolejności „na rękę”. Nadal obowiązuje dyspensa od obowiązku niedzielnego i świątecznego udziału we Mszy świętej. Zapraszamy do udziału w modlitwie także poprzez transmisję z naszego kościoła.
 • W tym tygodniu kończymy tegoroczne spotkania kolędowe. Z powodu pandemii nie odwiedzamy Waszych domów, natomiast zapraszamy poszczególne rejony parafii na Msze święte kolędowe do kościoła lub do uczestnictwa poprzez transmisję internetową. W czasie takiej Eucharystii modlimy się w intencji mieszkańców danej ulicy. Można również otrzymać wodę święconą, modlitewnik kolędowy i pamiątkowy obrazek. W ostatnim już tygodniu zapraszamy wieczorem o godz. 18:30 na Msze św. kolędowe mieszkańców następujących ulic:
  • w poniedziałek - Rusznikarska od 1 do 13
  • we wtorek         - Rusznikarska od 14 do 21
  • w środę             - Stachiewicza od 13 do 29
  • w czwartek       - Stachiewicza od 31 do 47
  • w piątek            - Wybickiego i Styki
 • Pełny harmonogram spotkań kolędowych wywieszony jest na drzwiach kościoła i podany TUTAJ.
 • W czwartek po Mszy świętej wieczornej zapraszamy do kościoła na wspólne kolędowanie i modlitewne czuwanie przy żłóbku wraz ze wspólnotą młodzieżową Chrystus na Krowodrzy.
 • Zachęcamy do przekazania 1% podatku dla ciężko chorego Stasia, który bardzo potrzebuje stałego kosztownego leczenia. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziemy w gablocie.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Julia Widerska z ul. Stachiewicza 17, Jadwiga Charzewska z ul. Krowoderskich Zuchów 17 i Tadeusz Świda z ul. Krowoderskich Zuchów 26. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.


aktualizowano: 2021-01-24
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2021 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne