Poniedziałek, 10 grudnia 2018 r. imieniny: Danieli, Bohdana, Julii Poniedziałek II tygodnia adwentu

Ogłoszenia 4 listopada 2017 wyświetleń: 583

• w czwartek - Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • w piątek      - wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i dr Kościoła
  • w sobotę     - wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa; Narodowe Święto Niepodległości

Solenizantom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności.

• Zespół Charytatywny prowadzi dzisiaj przed kościołem po Mszach św. zbiórkę do puszek na działalność kuchni św. Jadwigi dla ubogich. Bóg zapłać za każdy dar serca.
  • Natomiast zgodnie z prośbą zawartą w dzisiejszym liście abp. Marka Jędraszewskiego, w przyszłą niedzielę zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na cele charytatywne w ramach 1. Światowego Dnia Ubogich.
  • Zebranie Akcji Katolickiej odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy Świętej w sali nr 6.
  • W środę 8 listopada w ramach spotkań Braterstwa Chorych zapraszamy wszystkich chętnych na Mszę św. o godz. 14:30 w kaplicy Matki Bożej. Po Mszy św. spotkanie w salce pod plebanią, na którym rozważać będziemy poszczególne części modlitwy „Ojcze nasz”.
  • W czwartek 9 listopada o godz. 18:00 zostanie odprawiona comiesięczna Msza święta w kaplicy św. Jadwigi Królowej w Sanktuarium św. Jana Pawła II „Nie lękajcie się”. Zapraszamy.
  • Spotkanie przed Sakramentem Bierzmowania dla klas VIII bedzie we wtorek, a dla klas II gimnazjum w środę, o godz. 17:00 w Kaplicy Matki Bożej.
  • Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie studentów na nową inicjatywę modlitewną. „Chrystus na Krowodrzy” to adoracja Najświętszego Sakramentu, która odbywać się będzie co miesiąc wieczorem w kościele. Najbliższa w czwartek 9 listopada o godz 19:15 czyli zaraz po Mszy św. wieczornej. Przy kościele rozdawane są dzisiaj kalendarzyki zapraszające na tę adorację. Więcej informacji na ten temat na naszej stronie parafialnej.
  • Spotkania grupy studentów odbywają się w poniedziałki o godz. 20:00 w salce pod plebanią
  • Zapraszamy na różaniec za zmarłych z wypominkami, który odmawiamy codziennie o 18:00.
  • W zakrystii można jeszcze składać na wypominki roczne i jednorazowe.
  • Więcej ogłoszeń w najnowszym biuletynie wyłożonym przy wyjściach z kościoła.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Janusz Flaszowski z ul. Krowoderskich Zuchów 15, Maria Kozioł z ul. Łokietka 57b oraz Adam Ścibor z ul. Batalionu Skała AK 4a. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2017-11-04

2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone