Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Poniedziałek, 10 grudnia 2018 r. imieniny: Danieli, Bohdana, Julii Poniedziałek II tygodnia adwentu

Ogłoszenia

Ogłoszenia 11 listopada 2017 wyświetleń: 512

32. Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

  • w poniedziałek - wsp. św. męczenników: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
  • w czwartek       - wsp. Matki Bożej Miłosierdzia
  • w piątek            - wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
  • w sobotę           - wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkich potrzebnych łask.

  • Zgodnie z zapowiedzią z ubiegłej niedzieli i prośbą abp. Marka Jędraszewskiego, prowadzona jest dzisiaj przy kościołach archidiecezji zbiórka do puszek na cele charytatywne w ramach wprowadzonego przez papieża Franciszka 1. Światowego Dnia Ubogich. Jak słyszeliśmy w liście Arcybiskupa Krakowskiego, połowa zebranych środków zostania wykorzystana w pomocy charytatywnej działającej przy naszej parafii, a druga połowa będzie przekazana na diecezjalne dzieła pomocowe.
  • Natomiast w niedzielę za tydzień kwestować będą przy naszym kościele przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem.
  • Z racji przypadającego w czwartek Święta Matki Bożej Miłosierdzia w naszej kaplicy, przy obrazie Matki Boskiej Ostrobramskiej odprawimy wszystkie Msze święte poranne i Mszę św. wieczorną, a także odmówimy różaniec za zmarłych z wypominkami o godz. 18:00. Zapraszamy i zachęcamy do uzyskania w naszej kaplicy odpustu na zwykłych warunkach.
  • Zapraszamy na różaniec za zmarłych z wypominkami, który odmawiamy codziennie w kościele, o godz. 18:00.
  • Więcej ogłoszeń w najnowszym biuletynie wyłożonym przy wyjściach. Dziaisj szczególnie polecamy artykuł o współczesnych prześladowaniach w Kościele.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Julia Bielatowicz z ul. Łokietka 51 i Adam Pawlik z ul. Stachiewicza 35a. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2017-11-11
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne