Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Niedziela, 29 marca 2020 r. imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona V Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia

Ogłoszenia 9 listopada 2019 wyświetleń: 432

32. Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w poniedziałek - wsp. św. Marcina z Tours, biskupa. Narodowe Święto Niepodległości
 • we wtorek         - wsp. św. Jozafata, biskupa i męczennika
 • w środę             - wsp. św. męczenników: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
 • w sobotę           - wsp. Matki Bożej Miłosierdzia

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkich potrzebnych łask. Szczególne życzenia składamy dzisiaj siostrze Renacie zakrystiance, która we wtorek obchodzić będzie imieniny. Życzymy Siostrze Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej oraz dużo sił i wytrwałości w pracy dla dobra naszej wspólnoty i w realizacji powołania zakonnego.

 • Gościmy dzisiaj o. Cecylina Zapolskiego z Ukrainy, który na każdej Mszy świętej przybliża nam swoją pracę duszpasterską i sytuację w tym kraju. 
 • Z racji przypadającego w sobotę Święta Matki Bożej Miłosierdzia w naszej kaplicy, przy obrazie Matki Boskiej Ostrobramskiej odprawimy wszystkie Msze święte poranne i Mszę św. wieczorną, a także odmówimy różaniec za zmarłych z wypominkami o godz. 18:00. Zapraszamy i zachęcamy do uzyskania w naszej kaplicy odpustu na zwykłych warunkach.
 • Zapisy na paczki żywnościowe i Drzewko Dobroci s. Małgorzata będzie prowadzić przez najbliższe 2 tygodnie we wtorki i środy w czasie dyżurów od 11:00 do 12:30 w sali pod plebanią.
 • Zapraszamy na różaniec za zmarłych z wypominkami, który odmawiamy codziennie w kościele, o godz. 18:00.
 • Zachęcamy do obejrzenia filmu fabularnego pt. „Nieplanowane”, który grany jest od tygodnia w krakowskich kinach. Film dotyczy obrony życia i oparty jest na prawdziwych wydarzeniach.  Więcej na jego temat można przeczytać w dzisiejszym biuletynie parafialnym. Jeśli ktoś chciałby wybrać się do kina w większej grupie, to można zapisać się na listę w zakrystii.
 • Zapraszamy także do wzięcia udziału w 36 Ogólnopolskiej Pielgrzymce Kolejarzy na Jasną Górę, która odbędzie się w sobotę 16 listopada. Zapraszamy szczególnie pracowników kolei, emerytów, rencistów i przyjaciół z rodzinami. Szczegóły na plakatach na drzwiach kościoła.
 • W jutrzejsze Narodowe Święto Niepodległości odbędzie się już 75. Krakowska Lekcja Śpiewania pod hasłem „Radosna Niepodległości”. Koncert na Rynku Głównym w Krakowie rozpocznie się o godz. 17. Artyści Teatru Loch Camelot i widzowie zaśpiewają wspólnie najpiękniejsze polskie pieśni i piosenki patriotyczne. Zachęcamy do udziału.
 • Więcej ogłoszeń w najnowszym biuletynie wyłożonym przy wyjściach z kościoła. 
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Ewa Kufel z ul. Stachiewicza 19, Helena Kończyk z ul. Rusznikarskiej 16, Tadeusz Oleksy, Tadeusz Dąbrowski i Amelia Kiełb z ul. Krowoderskich Zuchów 5, Ryszard Kozela z ul. Krowoderskich Zuchów 9, Daniela Ciołczyk z ul. Krowoderskich Zuchów 25 i Teresa Rokwisz z ul. Batalionu „Skała” AK 6.Dobry Jezu, a Nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2019-11-09
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne