Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Poniedziałek, 10 grudnia 2018 r. imieniny: Danieli, Bohdana, Julii Poniedziałek II tygodnia adwentu

Ogłoszenia

Ogłoszenia 25 listopada 2017 wyświetleń: 603

34. Niedziela Zwykła - Uroczystość Chrystusa Króla

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w czwartek   - Święto św. Andrzeja Apostoła

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej. Szczególne słowa życzeń kierujemy do ks. Andrzeja z okazji przypadających w czwartek imienin. Niech Dobry Bóg wspomaga księdza w życiu kapłańskim i w posłudze w naszej parafii oraz obdarza darami Ducha Świętego w studiowaniu na Uniwersytecie Papieskim.

 • Dzisiejsza Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończy w Kościele Rok Liturgiczny.
 • Zapraszamy dzisiaj po Mszy św. o godz. 17:00 na specjalne nabożeństwo za zmarłych z wyjątkową oprawą muzyczną między innymi w wykonaniu naszych organistów: p. Patrycji i p. Łukasza.
 • W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent i Nowy Rok Liturgiczny. Na wszystkich Mszach świętych poświęcimy opłatki, które będzie można zabierać z kościoła przez cały Adwent.
 • Tradycyjnie również w czasie Adwentu Zespół Charytatywny będzie rozprowadzać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, a w kościele pojawi się „drzewko dobroci”, czyli szansa na świąteczną pomoc dla najbardziej potrzebujących.             
 • Zespół Charytatywny przeprowadzi za tydzień zbiórkę do puszek na działalność kuchni dla ubogich oraz na przygotowanie wieczerzy wigilijnej dla chorych i samotnych naszej parafii.
 • Spotkanie Zespołu Charytatywnego odbędzie się w poniedziałek po Mszy św. wieczornej. 
 • Zapisy na paczki świąteczne trwają w kancelarii oraz w sali pod plebanią u s. Joanny podczas dyżuru.
 • Zebranie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, będzie w poniedziałek 27 listopada o godz 18.30. Najpierw Msza Św., a następnie spotkanie z katechetami.
 • W pierwszy piątek spowiadamy od 16:30. O 17:00 w piątek będzie dodatkowa Msza św., o 18:00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a o 20:00 Msza św. dla młodzieży w dolnej kaplicy. W pierwszą sobotę zapraszamy chorych i starszych na Mszę św. o 11:00 i na spotkanie w sali. Natomiast o 17:45 pierwszosobotnie nabożeństwo różańcowe.
 • Do czwartku zapraszamy na różaniec za zmarłych z wypominkami o godz. 18:00.
 • Natomiast od czwartku podczas wieczornej Mszy Św. będziemy odprawiać nowennę do św. Jana Pawła II przed uroczystą peregrynacją Jego relikwii w naszej parafii w dniach 9 i 10 grudnia. Zapraszamy do udziału i wspólnej modlitwy.
 • Za tydzień zaprzyjaźnieni pszczelarze będą rozprowadzać przy naszym kościele miód.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności . Są to śp.: Zofia Borek z ul. Krowoderskich Zuchów 5, Weronika Stolarska z ul. Krowoderskich Zuchów 17, Karol Kwiatkowski z ul. Krowoderskich Zuchów 19, Witold Michałek z ul. Krowoderskich Zuchów 20, Bronisław Szułakiewicz z ul. Batalionu „Skała” AK 6 i Henryk Noga z ul. Łokietka 55. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2017-11-25
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne