Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Środa, 29 stycznia 2020 r. imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei Środa III tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Bł. Bolesławy Marii Lament, Św. Anieli Merici

Ogłoszenia

Ogłoszenia 23 listopada 2019 wyświetleń: 254

34. Niedziela Zwykła Uroczystość Chrystusa Króla

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w sobotę - Święto św. Andrzeja Apostoła

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

 • Dzisiejsza Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończy w Kościele Rok Liturgiczny. Jest to również patronalne święto Służby Liturgicznej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Akcji Katolickiej. Po Mszy świętej o godz. 12:30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 • Ks. Michał Kowalski - proboszcz pobliskiej parafii w Woli Zachariaszowskiej głosi dzisiaj w naszym kościele kazania na wszystkich Mszach świętych. Składka na tacę jest dzisiaj w całości przeznaczona na budowę kościoła w tej parafii.
 • Dzisiaj o godz. 11:00 odprawimy uroczystą Mszę świętą w 101 rocznicę Orląt Lwowskich. Po Mszy świętej przejdziemy procesyjnie na modlitwę za poległych do Panteonu Narodowego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 • W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent i Nowy Rok Liturgiczny. Na wszystkich Mszach świętych poświęcimy opłatki, które będzie można zabierać z kościoła przez cały Adwent.
 • Tradycyjnie również w czasie Adwentu Zespół Charytatywny będzie rozprowadzać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.             
 • Zespół Charytatywny przeprowadzi za tydzień zbiórkę do puszek na działalność kuchni dla ubogich oraz na przygotowanie wieczerzy wigilijnej dla chorych i samotnych naszej parafii.
 • Spotkanie Zespołu Charytatywnego odbędzie się w poniedziałek po Mszy św. wieczornej. 
 • Do soboty zapraszamy na różaniec za zmarłych z wypominkami o godz. 18:00.
 • Zebranie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się 2 grudnia, czyli w następny poniedziałek o godz. 18:30.
 • Dzisiaj o godz. 18:00 wraz z naszym chórem parafialnym zapraszamy na wyjątkowe nabożeństwo za zmarłych połączone z medytacyjną muzyką i refleksją. Zapraszamy do modlitwy. 
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Irena Białecka z ul. Opolskiej 15, Janina Praschil z ul. Opolskiej 25, Czesław Kołodziej z ul. Opolskiej 67 i Jan Byrczek z ul. Bratysławskiej 2A. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2019-11-23
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne