Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Czwartek, 28 maja 2020 r. imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira Czwartek VII tygodnia okresu wielkanocnego

Ogłoszenia

Ogłoszenia 10 maja 2014 wyświetleń: 1429

4. Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj o godz. 9:00 wyrusza tradycyjna procesja z Wawelu na Skałkę ku czci św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Zapraszamy.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w środę   - Święto św. Macieja, Apostoła
 • w piątek  - Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa. Szczególne życzenia opieki Bożej, spełnienia zamierzeń i dalszego rozwoju talentu muzycznego składamy naszemu Panu Organiście Robertowi, który we wtorek obchodzi imieniny.

 • W niedzielę za tydzień na Mszach św. o godz.: 9:30, 11:00 i 12:30 odbędą się rocznice I Komunii Św. dzieci z klas III naszych szkół.
 • Również w przyszłą niedzielę podopieczni naszej świetlicy „Przystań” dla dzieci z ubogich rodzin prowadzić będą zbiórkę na ich wyjazd wakacyjny.
 • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza we wtorek 13 maja na nabożeństwo majowe o godz. 18:00, Mszę św. o 18:30, a po niej na spotkanie koła.
 • Zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe, które odprawiamy o godz. 18:00. W środę nabożeństwo połączone będzie z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
 • Natomiast w piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00. Zakończy ją o godz. 18:00 nabożeństwo majowe oraz odmówienie koronki do Miłosierdzia Bożego i litanii do św. Jana Pawła II. Nabożeństwo sobotnie połączymy z modlitwami do naszej patronki św. Jadwigi.
 • Zapraszamy na VII Pielgrzymkę Sportowców i Kibiców Małopolski do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach w środę 14 maja o godz. 19:00. Niech ta pielgrzymka połączy wszystkich sympatyków sportu w naszych parafiach: grupy młodzieżowe, ministrantów, dzieci i dorosłych kochających sport. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
 • Dzisiaj p. Bogusław Nowaliński, autor tomiku wierszy „Retrospekcja i zaduma” o św. Janie Pawle II podpisuje przed kościołem swoją książkę. Zachęcamy do nabycia tej wyjątkowej pozycji dla siebie lub jako prezent dla kogoś bliskiego.
 • Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 130 ul. Krowoderskich Zuchów 28 zapraszają na przedstawienie "Papieżowi Polakow - Przedszkolaki", które odbędzie się w niedzielę za tydzień w sali teatralnej Centrum Kultury im. Św. Jadwigi.
 • Na prośbę Rady Dzielnicy IV informujemy o cyklu spotkań dla mieszkańców w sprawie Budżetu Obywatelskiego. Szczegóły są zamieszczone na plakatach na drzwiach kościoła.
 • Więcej ogłoszeń znajdziemy w Biuletynie Parafialnym, który wyłożony jest na stojakach przy wyjściach z kościoła. Gazetka jest bezpłatna. Prosimy zabierać ją po jednym egzemplarzu na rodzinę. Poprzednie numery biuletynu są jeszcze na stoisku z prasą katolicką.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Zbigniew Czubiński z ul. Krowoderskich Zuchów 7, Stanisława Ziembińska z ul. Krowoderskich Zuchów 20 oraz Jarosław Szastak i Barbara Herman z ul. Kluczborskiej 4. Dobry Jezu, a Nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2014-05-10
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne