Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Wtorek, 26 marca 2019 r. imieniny: Dory, Olgi, Teodora Wtorek III tygodnia Wielkiego Postu

Ogłoszenia

Ogłoszenia 21 kwietnia 2018 wyświetleń: 414

4. Niedziela Wielkanocna

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w poniedziałek  - Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika
 • w środę              - Święto św. Marka, Ewangelisty

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, w tym również Księdzu Proboszczowi, który w środę będzie obchodził imieniny.

 • W najbliższą sobotę 28 kwietnia odbędzie się beatyfikacja Sługi Bożej Hanny Chrzanowskiej. Uroczystość będzie miała miejsce w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach o godz. 10:00. Serdecznie zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Więcej o kulisach procesu beatyfikacyjnego nowej błogosławionej możemy przeczytać w biuletynie parafialnym. Odsłania je ks. dr Andrzej Scąber, który przedstawił je również jako gość naszej parafii w ostatni piątek podczas spotkania w sali teatralnej.
 • W przyszłą niedzielę 29 kwietnia, czyli w 5. Niedzielę Wielkanocną, zapraszamy na wyjątkowe nabożeństwo w naszym kościele. O godz. 18:00 odprawimy Drogę Światła. Więcej informacji na ten temat podamy za tydzień w biuletynie. Zachęcamy do udziału w modlitewnej wielkanocnej radości. 
 • Działająca przy naszej parafii wspólnota „Bystrzaki” zbiera dzisiaj przy kościele ofiary na pomoc w zorganizowaniu wyjazdu wakacyjnego dla swoich podopiecznych. Wspólnota skupia osoby niepełnosprawne, ich rodziców i młodzież. Dziękujemy za życzliwość i każdy dar serca.
 • Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 w kaplicy MB odbedzie sie spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. ze Szkoły Podstawowej nr 21.
 • Parafialny Klub Sportowy zwraca się z serdeczną prośbą o wsparcie w formie przekazania 1% podatku. Klub zaprasza także dzieci i młodzież na sierpniowe obozy letnie w górach oraz nad morzem w Łebie. Zapraszamy również na siłownię i do gabinetu rehabilitacyjnego. Szczegóły na ulotkach i na stronie Klubu.
 • Akcja Katolicka proponuje zakup w promocyjnej cenie książki wydanej na 100-lecie naszej niepodległości pod tytułem "Niepodległa" oraz „Biblii młodych” z załączonym dyplomikiem z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Książki są dostępne przy stoliku obok wejścia do kościoła lub w zakrystii do końca kwietnia w niedziele po Mszach Świętych.
 • Firma Marmed zaprasza na badania słuchu. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakatach przy wyjściu z kościoła.
 • Więcej bieżących informacji znajdziemy w najnowszym biuletynie, który prosimy zabierać przy wyjściach z kościoła.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Andrzej Firsowicz z ul. Krowoderskich Zuchów 13 i Mieczysław Wilczek z ul. Wybickiego 30. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2018-04-21
Wszystkich rekordów:

3. Niedziela Wielkiego Postu

utworzono : 2019-03-23

2. Niedziela Wielkiego Postu

utworzono : 2019-03-16

1. Niedziela Wielkiego Postu

utworzono : 2019-03-09

8. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-03-02

7. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-02-23

6. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-02-16
zobacz więcej »

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne