Czwartek, 27 czerwca 2019 r. imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława Czwartek XII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Cyryla Aleksandryjskiego

Ogłoszenia 2 lutego 2019 wyświetleń: 355

• we wtorek - wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
  • w środę         - wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i potrzebnych łask.

• Zespół Charytatywny prowadzi dzisiaj po Mszach Świętych zbiórkę do puszek na działalność kuchni św. Jadwigi. Dziękujemy za dar serca.
  • Zebranie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbędzie się we wtorek 5 lutego po wieczornej Mszy Świętej w sali nr. 6.
  • Braterstwo chorych zaprasza również we wtorek o godz. 14.30 na Eucharystię w kaplicy Matki Bożej. Po Mszy św. wspólne spotkanie w salce pod plebanią
  • 7 lutego przypada pierwszy czwartek miesiąca. Jak co miesiąc grupa studentów i młodzieży pracującej Chrystus na Krowodrzy zaprasza wszystkich na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 19:00.
  • W Sanktuarium św. Jana Pawła II „Nie lękajcie się” zostanie odprawiona comiesięczna Msza św. ku czci św. Jadwigi Królowej. Zapraszamy w sobotę 9 lutego o godz. 17:00.
  • W sobotę 9 lutego z okazji przypadającego dwa dni później wspomnienia Matki Bożej z Lourdes, czyli Światowego Dnia Chorego zapraszamy na Mszę św. dla chorych i starszych wraz z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia. Zapraszamy o godz. 11:00, do górnego kościoła. Po Mszy św. poczęstunek w sali pod plebanią.
  • W niedzielę 10 lutego po Mszach Świętych dzieci i młodzież z Parafialnego Klubu Sportowego Jadwiga będą zbierać przed kościołem pieniądze na częściowe dofinansowanie kosztów akcji zima w mieście, którą klub zorganizował w czasie ferii zimowych. Od kilku lat ta forma wsparcia pozwala klubowi na zorganizowanie treningów dla dzieci i młodzieży. Będziemy wdzięczni za każdy dobrowolny datek.
  • Również w przyszłą niedzielę dzieci i młodzież z sekcji gimnastyki akrobatycznej Jagódki zapraszają na pokaz, który rozpocznie się o godz. 12:00 w sali teatralnej.
  • Msze święte w intencji wszystkich, których w tym roku odwiedziliśmy po kolędzie zostaną odprawione w niedziele 3 i 17 marca o godz. 11:00.
  • Za tydzień nasi zaprzyjaźnieni pszczelarze będą rozprowadzać przy kościele miód.
  • Zapraszamy na koncert charytatywny Tan dla Artura w sobotę 9 lutego o godz. 19:15 w sali teatralnej. Dochód uzyskany ze sprzedaży biletów będzie w całości przekazany na leczenie i rehabilitację Artura Korczyńskiego.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Marian Bujak z ul. Palacha 9, Erazma Dobosz z ul. Stachiewicza 27, Jacek Koluszko z ul. Łokietka 57A, Michał Szałęga z ul. Krowoderskich Zuchów 9, Edmund Waleszczyński z ul. Batalionu Skała „AK” 4 oraz Zdzisława Górska z ul. Krowoderskich Zuchów 13. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2019-02-02

2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone