Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Czwartek, 28 maja 2020 r. imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira Czwartek VII tygodnia okresu wielkanocnego

Ogłoszenia

Ogłoszenia 28 marca 2020 wyświetleń: 961

5. N. W. Postu GODZINY SPOWIEDZI i inne ogłoszenia

AKTUALNE OGŁOSZENIA PARAFIALNE!!!

/29.03.2020/

Nasi Drodzy Parafianie i Goście.

 • Przypominamy, że w odpowiedzi na najnowsze przepisy, w niedziele 29 marca i 5 kwietnia nadal nie będzie w naszym kościele Mszy świętych niedzielnych odprawianych z ludem.
 • Odprawiamy tego dnia tylko jedną Mszę świętą koncelebrowaną o godz. 13:00 bez udziału wiernych. Można w niej uczestniczyć poprzez transmisję na naszej stronie internetowej, do czego gorąco zachęcamy.
 • W pozostałym czasie w niedziele od godziny 6:30 do 12:30 oraz od 16:00 do 19:00 będzie trwało wystawienie Najświętszego Sakramentu w ciszy. Będzie to okazja do prywatnej modlitwy. Pamiętajmy o odległości kilku metrów między osobami oraz ilości obecnych w jednym momencie nie większej niż 5.
 • Korzystajmy w tym czasie z dyspensy danej przez Księdza Arcybiskupa od obowiązku udziału w niedzielnej Mszy świętej.
 • O ile nie nastąpią dalsze restrykcje, Msze święte w dni powszednie dostępne dla wszystkich odprawiamy w kościele w dotychczasowym porządku. Kościół jest otwierany 5 minut przed rozpoczęciem Mszy św. i wpuszczonych zostaje tylko 5 osób. Pierwszeństwo mają osoby, które zamówiły intencje Mszy św.
 • Dodatkowe codzienne dyżury w konfesjonale będą w następującym porządku:
 • Niedziele: 8:00 do 12:00 i 16:00 do 20:00
 • Dni powszednie: 8:30 - 10:30 i 16:00 - 18:00
 • W tym czasie spowiadamy wyłącznie w dolnej kaplicy Matki Bożej w specjalnie przygotowanych konfesjonale.
 • W razie potrzeby, godziny dyżurów zostaną z czasem wydłużone.
 • W kaplicy może przebywać wyłącznie osoba spowiadająca się.
 • Jeśli będzie tworzyła się kolejka do spowiedzi, należy ustawiać się na zewnątrz, zachowując odstęp pomiędzy osobami w kolejce minimum 2 metry.
 • Aktualne są nadal wcześniejsze decyzje o zawieszeniu wszystkich innych wspólnych nabożeństw, rekolekcji, katechez, spotkań, poradni i kuchni świętej Jadwigi.
 • Trwa ciągła transmisja audio-video z naszego kościoła na stronie parafialnej.
 • Przypominamy także, że ciągle trwa zainicjowana przez młodzież z naszej parafii „Chrystus na Krowodrzy” akcja pomocy osobom samotnym i starszym „Nie jesteś sam - jest św. Jadwiga”. Osoby potrzebujące pomocy i chcące pomagać można zgłaszać pod numerem telefonu: 537 006 639.

WIĘCEJ AKTUALNYCH INFORMACJI znajdziemy przede wszystkim na naszej stronie internetowej www.swietajadwiga.diecezja.pl Ciągle pojawiają się tam nowe propozycje. Ostatnio zamieściliśmy kolejne nabożeństwa wielkopostne do prywatnego odprawiania, a także ciekawe katechezy dla dzieci. Zapraszamy.

Nie ustawajmy w modlitwie. Przyjmijmy wszystkie ograniczenia państwowe i kościelne ze zrozumieniem, gdyż służą one bezpieczeństwu naszemu i naszych najbliższych.

Tęsknimy za Wami. Za kościołem pełnym wiernych i radosną modlitwą zgromadzonej wspólnoty u św. Jadwigi. Tak bardzo przyzwyczailiśmy się do naszych, rodzinnych zgromadzeń. Ufamy, że wkrótce będzie to znowu możliwe, ale do tego czasu musimy się wszyscy wykazać wielką odpowiedzialnością, by dotrwać w zdrowiu do ponownego radosnego spotkania.

Jako Wasi kapłani obiecujemy nieustającą modlitwę w intencji całej wspólnoty i każdego z Was z osobna.

ks. Proboszcz Marek Hajdyła

aktualizowano: 2020-04-04
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne