Wtorek, 11 grudnia 2018 r. imieniny: Biny, Damazego, Waldemara Wtorek II tygodnia adwentu | Wspomnienie dowolne Św. Damazego I

Ogłoszenia 5 maja 2018 wyświetleń: 472

6. Niedziela Wielkanocna

• we wtorek - Uroczystość św. Stanisława Biskupa i męczennika
  • w przyszłą niedzielę - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa.

• Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 12:30 dzieci z klas III ze Szkoły Polskich Noblistów przystępują do Pierwszej Komunii Świętej. Natomiast w przyszłą niedzielę o tej samej godzinie Pierwsza Komunia Święta dla dzieci ze Szkoły św. Jadwigi.
  • Zespół Charytatywny prowadzi dziś zbiórkę do puszek na kuchnię św. Jadwigi. Bóg zapłać za dar serca.
  • W niedzielę za tydzień o godz. 9:00 wyruszy tradycyjna procesja z Wawelu na Skałkę ku czci św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Serdecznie zapraszamy do udziału.
  • Spotkania przed Bierzmowaniem dla klas VII oraz II gimnazjum odbędą się we wtorek i w środę o godz. 17:00 w kaplicy Matki Bożej.
  • Zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe, które odprawiamy o godz. 18:00.
  • W środę zapraszamy jak co miesiąc na Mszę świętą do kaplicy św. Jadwigi Królowej w Sanktuarium św. Jana Pawła II „Nie lękajcie się” w Łagiewnikach. Zostanie odprawiona o godz. 18:00.
  • W czwartek o godz. 19:00 zapraszamy do naszego kościoła na wieczorną comiesięczną adorację Najświętszego Sakramentu „Chrystus na Krowodrzy”.
  • Natomiast w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00. W naszych modlitwach pamiętajmy w tych dniach także o tegorocznych maturzystach.
  • W piątek przypada również kolejny dzień nowenny miesięcy przed setną rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości. W naszym kościele na każdej Mszy świętej modlitwy za Ojczyznę i śpiew „Boże, coś Polskę”.
  • Przypominamy, że w naszej parafii istnieje możliwość uzyskania bezpłatnych porad prawnych. Prawnik dyżuruje obok kancelarii parafialnej we wtorki od godz. 17:00 do 18:00.
  • Więcej informacji znajdziemy w naszym bezpłatnym Biuletynie, który wyłożony jest przy wyjściach z kościoła.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Daniela Macek z ul. Batalionu Skała AK 6 i Zbigniew Sikora z ul. Krowoderskich Zuchów 25.Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2018-05-05

2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone