Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Czwartek, 17 października 2019 r. imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora Czwartek XXVIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Ignacego Antiocheńskiego

Ogłoszenia

Ogłoszenia 25 maja 2019 wyświetleń: 390

6. Niedziela Wielkanocna

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w środę   - wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
 • w piątek  - święto Nawiedzenia NMP
 • w sobotę - wspomnienie św. Justyna, męczennika

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask Bożych. Szczególne słowa życzeń kierujemy do wszystkich Mam, z racji przypadającego dzisiaj ich Święta. Życzymy im opieki Matki Bożej, uśmiechu, zdrowia oraz miłości i wdzięczności swoich dzieci. Najlepsze życzenia wszelkich błogosławieństw Bożych składamy również p. Magdzie - organistce z dolnej kaplicy, która w środę będzie obchodzić imieniny.

 • Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 12:30 dzieci z klas III ze Szkoły nr 113 przystępują do Pierwszej Komunii Świętej.
 • Także dzisiaj przedstawiciele Zespołu Szkół Specjalnych kwestują przy kościele na pokrycie kosztów wakacyjnego wyjazdu swoich dzieci.
 • W piątek kończą się tegoroczne nabożeństwa majowe. Od soboty odprawiać będziemy Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 18:00.
 • W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. O godz. 11:00 Msza święta dla osób starszych i chorych, a po niej spotkanie w sali pod plebanią. O 17:15, zapraszamy na pierwszosobotnie nabożeństwo różańcowe.
 • Przypominamy, że nasza parafia organizuje wyjazd na VII Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca do Częstochowy. Są jeszcze wolne miejsca. Wyjazd 1 czerwca o 6:30. Zapisy w zakrystii. Zapraszamy członków Żywego Różańca oraz inne chętne osoby.
 • W niedzielę za tydzień, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca Zespół Charytatywny przeprowadzi zbiórkę do puszek na działalność kuchni św. Jadwigi. Natomiast spotkanie Zespołu Charytatywnego będzie w poniedziałek 27 maja po Mszy św. wieczornej.
 • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga zaprasza na Mszę Św. klubową w poniedziałek 27 maja o godz. 17.00 w Kaplicy Matki Bożej.
 • Klub Sportowy prowadzi także zapisy na organizowane tutaj na miejscu Wakacje z Jadwigą. Turnus I końcem czerwca, turnus II w pierwszym tygodniu lipca. Zajęcia będą się odbywały w godzinach od 9:00 do 16:00. Koszt turnusu 350 zł, a cena obejmuje: drugie śniadanie, obiad, zajęcia oraz atrakcje. Szczegóły na ulotkach przy drzwiach oraz na plakatach.
 • Zakończyła się kadencja Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Serdecznie dziękujemy członkom rady za owocną pracę i wszelkie życzliwe uwagi oraz inicjatywy. Dzisiaj oraz w przyszłą niedzielę zachęcamy wszystkich parafian do wzięcia udziału w wyborze Rady na nową kadencję, a także do wyboru nowego ciała doradczego - Rady Ekonomiczno-Gospodarczej. Odpowiednie kartki wyborcze oraz więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziemy w dzisiejszym biuletynie.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Jacek Lange z ul. Rusznikarskiej 1 i Teresa Wójtowicz z ul. Łokietka 55. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2019-05-25
Wszystkich rekordów:

27. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-10-05

26. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-09-28

25. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-09-21

24 Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-09-14

23. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-09-07
zobacz więcej »

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne