Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Czwartek, 28 maja 2020 r. imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira Czwartek VII tygodnia okresu wielkanocnego

Ogłoszenia

Ogłoszenia 14 lutego 2020 wyświetleń: 306

6. Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w sobotę - Święto Katedry św. Piotra, Apostoła

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa.

 • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga zaprasza w poniedziałek, czyli jutro, o godz. 17:00 na Mszę Świętą klubową, w intencji znalezienia dawcy szpiku dla naszej zawodniczki Madzi, która walczy z białaczką. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 • Natomiast w przyszłą niedzielę 23 lutego dzieci i młodzież z Klubu będą zbierać przed kościołem po Mszach Świętych pieniądze na częściowe sfinansowanie akcji Zima w mieście, którą klub zorganizował w czasie ferii zimowych. Podczas tegorocznych ferii akcja objęła około 50 dzieci i młodzieży, którzy uczestniczyli w codziennych zajęciach sportowych.
 • Klub zwraca się również z prośbą o przekazanie 1% podatku. Ulotki z nr KRS znajdują się przy wejściu do kościoła.
 • Do 21 lutego trwa rekrutacja do Przedszkola nr 2 Sióstr Miłosierdzia przy ul. Warszawskiej 6. Zainteresowanych prosimy o kontakt z przedszkolem. Szczegóły na plakacie.
 • Natomiast Dyrekcja Przedszkola nr 130 przy ul. Krowoderskich Zuchów 28, zaprasza Rodziców wraz z dziećmi na miesiąc otwartych drzwi, przez cały luty, w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek od 16:00 do 17:00.
 • Także Szkoła Podstawowa nr 21 przy ul. Batalionu „Skała” AK 12 zaprasza sześciolatki wraz z rodzicami na Dzień Otwarty w środę 19 lutego od godz. 17:00 do 19:00. W programie ciekawe pokazy, występy, a także zwiedzanie szkoły i rozmowa z nauczycielami.
 • Dzisiejsza składka na tacę, jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca, jest w całości przeznaczona na duże inwestycje gospodarcze i duszpasterskie w naszej parafii. Szczegółowe informacje na temat składki inwestycyjnej podaliśmy w biuletynie w ubiegłym tygodniu i powtarzamy co miesiąc.
 • W poniedziałek, czyli jutro,  o godz. 18:00, zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo ku czci Naszej Patronki św. Jadwigi Królowej.
 • Przygotowaniem do owocnego przeżycia zbliżającego się Wielkiego Postu będzie tzw. 40-to godzinne nabożeństwo, czyli trzydniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się ona w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 12:30 i potrwa do godz. 17:00, a następnie w poniedziałek i wtorek od 15:00 do 18:30. Już dziś zachęcamy wszystkich do wzięcia w niej udziału w dogodnym czasie.
 • Od 28 lutego w kinach będzie można oglądać piękny film o kulcie Najświętszego Serca Pana Jezusa pt. „Najświętsze Serce”. Rozpoczyna się on historią objawień św. Małgorzaty Marii Alacoque i obietnicami, jakie złożył Pan Jezus czcicielom Jego Serca. Gorąco zachęcamy by wybrać się do kina. Szczegóły na plakacie przy drzwiach.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Jerzy Bogacz z ul. Krowoderskich Zuchów 5, Andrzej Węclewicz z ul. Wybickiego 16, Wacława Pilawska-Dąbrowska z ul. Palacha 11, Zbigniew Kwiatkowski z ul. Krowoderskich Zuchów 20 i Józef Góra z ul. Krowoderskich Zuchów 13. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2020-02-15
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne