Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Niedziela, 12 lipca 2020 r. imieniny: Brunona, Jana, Wery XV Niedziela okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

Ogłoszenia

Ogłoszenia 11 stycznia 2014 wyświetleń: 1446

Niedziela Chrztu Pańskiego

Dzisiejsze Święto Chrztu Pańskiego kończy w liturgii Kościoła obchody Narodzenia i Objawienia Pana. Od jutra rozpoczyna się liturgiczny okres zwykły.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w piątek    - wspomnienie św. Antoniego, opata

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności.

 • Zespół teatralny "Wielokropek" z Katolickiej Szkoly Podstawowej im. Św. Jadwigi zaprasza na jasełka pt. "Dziecię nam się narodziło"  dzisiaj o godz. 12:00 w sali teatralnej.
 • Spotkanie opłatkowe Zespołu Charytatywnego odbędzie się w najbliższy poniedziałek 13 stycznia po wieczornej Mszy świętej.
 • Nasz parafialny chór zaprasza wszystkich do wspólnego kolędowania przy żłóbku. Odbędzie się ono dziś po Mszy Św. o godzinie 18:30. Jednocześnie zachęcamy do wstąpienia w szeregi chóru i śpiewu na chwałę Bożą. Próby odbywają się w każdy wtorek o godzinie 19:20 w sali numer 2 w budynku szkoły katolickiej.
 • Centrum Kultury im. Św. Jadwigi serdecznie zaprasza na spektakl słowno - muzyczny "Gwiazda nad stajenką" w wykonaniu chóru i zespołu instrumentalnego Fermata. Spektakl odbędzie się 19 stycznia (w niedzielę) o godzinie 19:00 w sali teatralnej. Szczegóły na plakatach przy wyjściach z kościoła. Wstęp wolny!
 • Dostępne są płyty DVD z koncertu chóru i orkiestry oo. Cystersów z Mogiły, który miał miejsce 6 stycznia w Sali Teatralnej. Wszystkie osoby, które chciałyby je nabyć proszone są o wpisanie się na listę w zakrystii i pozostawienie numeru telefonu. Skontaktujemy się sprawie odbioru płyt. Więcej informacji w biurze Centrum Kultury.
 • Dzieci i młodzież z Parafialnego Klubu Sportowego „Jadwiga” w niedzielę 19 stycznia po Mszach Świętych będą zbierać pieniądze na akcję „Zima w mieście”. Jak co roku podczas ferii zimowych będą organizowane nieodpłatne zajęcia sportowo rekreacyjne dla wszystkich chętnych dzieci i młodzieży z Parafii. Dzięki Państwa hojności  w ostatnich latach podczas ferii zimowych oraz wakacji organizowaliśmy takie zajęcia, turnieje oraz gry i zabawy dla najmłodszych, zapewniając uczestnikom słodycze, napoje i dyplomy. Mamy nadzieję że również w tym roku uda się nam z Państwa pomocą zebrać niezbędne środki na atrakcyjne ferie zimowe dla dzieci.
 • Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na świąteczny pokaz gimnastyczno-akrobatyczny przygotowany przez nasze zawodniczki z sekcji gimnastyki.  Pokaz odbędzie się w niedzielę 19 stycznia o godzinie 14:00 w sali teatralnej.
 • Informujemy również, że są jeszcze wolne miejsca na obozy sportowo-rekreacyjne organizowane przez nasz klub w drugim tygodniu ferii w Rabce Zdroju oraz w Zawoi. Informacje szczegółowe na ulotkach oraz w biurze Klubu Sportowego. 
 • Jeszcze dziś można się zapisać w zakrystii na parafialną pielgrzymkę na kanonizację bł.: Jana Pawła II i Jana XXIII. Szczegółowe informacje podane są TUTAJ.
 • Ks. Dariusz Oko organizuje w czerwcu pielgrzymkę do krajów nadbałtyckich. Informacje w gablotce i TUTAJ.
 • Trwa wizyta duszpasterska. Program całej kolędy jest umieszczony na drzwiach wejściowych kościoła oraz TUTAJ. Z przedsionka kościoła można zabierać wodę święconą na kolędę.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Tadeusz Szczerba z ul. Stachiewicza 17 i Stanisław Ślęczek z ul. Kluczborskiej 5. Dobry Jezu, a Nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2014-01-11
Wszystkich rekordów:

15. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-07-11

14. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-07-04

13. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-06-26

12. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-06-20

11. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-06-13
zobacz więcej »

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne