Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Poniedziałek, 10 grudnia 2018 r. imieniny: Danieli, Bohdana, Julii Poniedziałek II tygodnia adwentu

Ogłoszenia

Ogłoszenia 7 stycznia 2018 wyświetleń: 552

Niedziela Chrztu Pańskiego

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności.

 • Dzisiaj kończy się w liturgii okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły.
 • W ubiegłą niedzielę podczas uroczystego nabożeństwa zakończyliśmy i podsumowaliśmy Stary Rok 2017. Szczegółowe informacje dotyczące ubiegłorocznych działań duszpasterskich, finansowych i gospodarczych zamieściliśmy w dzisiejszym biuletynie. Zachęcamy do zabrania gazetki przy wyjściu z kościoła i zapoznania się z różnorodnymi danymi obrazującymi życie naszej wspólnoty.
 • Dziękujemy każdemu, kto z dobrą wolą i zrozumieniem w jakikolwiek sposób włącza się w życie naszej parafii. Dziękujemy także za wszelkie dobrowolne ofiary składane na tacę przez cały rok, gdyż wyłącznie one pozwalają nam utrzymać cały kościół i jego otoczenie oraz prowadzić tak szeroką działalność religijną i społeczną przy parafii. Bóg zapłać.
 • Dzisiaj, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po każdej mszy św. Zespół Charytatywny przeprowadza zbiórkę do puszek na kuchnię św. Jadwigi. Bóg zapłać za dar serca. Spotkanie opłatkowe Zespołu będzie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej. Natomiast w sobotę 13 stycznia o godz. 11:00 Msza św. dla chorych i starszych oraz spotkanie w sali pod plebanią. Zapraszamy.
 • Swój jubileuszowy rok działalności Krakowska Orkiestra Staromiejska otwiera koncertem z udziałem mezzosopranu Katarzyny Słoty-Marciniec, który odbędzie się dzisiaj o godz. 16 w sali teatralnej. W programie nie zabraknie Straussa, pojawią się również współczesne przeboje muzyki rozrywkowej. Zapraszamy.
 • Opłatek dla Róż Różańcowych, odbędzie się dzisiaj o godz. 15:00 w sali pod plebanią.
 • Natomiast opłatek Akcji Katolickiej odbędzie się we wtorek 9 stycznia o godz. 19:00.
 • W Sanktuarium św. Jana Pawła II „Nie lękajcie się” w kaplicy św. Jadwigi Królowej zostanie odprawiona comiesięczna Msza św. Zapraszamy we wtorek 9 stycznia o godz. 18:00.
 • Metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski zaprasza wszystkich kolejarzy, a także emerytów i rencistów kolejowych z rodzinami na spotkanie opłatkowe do Domu Biskupów Krakowskich przy ul. Franciszkańskiej 3 w sobotę 13 stycznia o godz. 10:00.
 • W przyszłą niedzielę na przedpołudniowych Mszach świętych Zespół Zbrucz, czyli chór dziecięcy z Tarnopopla na Ukrainie wraz z solistami filharmonii śpiewać będą w naszym kościele kolędy.
 • Trwa wizyta duszpasterska, czyli kolęda. O wizycie wcześniej powiadamiają ministranci, rozdając kartki kolędowe. Program całej kolędy jest wywieszony na drzwiach wejściowych kościoła oraz umieszczony na stronie internetowej. Z przedsionka kościoła prosimy zabierać wodę święconą.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Bogumiła Haczewska z ul. Palacha 3, Lilianna Potocka z ul. Stachiewicza 25, Maria Matter z ul. Krowoderskich Zuchów 14 i Irena Kotyrba z ul. Wybickiego 3. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
utworzono : 2018-01-07
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne