Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Piątek, 23 kwietnia 2021 r. imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego | Uroczystość Św. Wojciecha

Ogłoszenia

Ogłoszenia 9 stycznia 2021 wyświetleń: 486

Święto Chrztu Pańskiego

  • Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich błogosławieństw.
  • Przypominamy, że z powodu ciągle obowiązujących obostrzeń sanitarnymi, ilość osób mogących przebywać w kościołach jest limitowana, w zależności od ich powierzchni. Dlatego osoby wchodzące na nabożeństwo są w naszym kościele liczone i w razie potrzeby kościół jest zamykany dla bezpieczeństwa uczestników nabożeństw. Przepraszamy za wynikające z tego niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość. Ciągle zawieszone są spotkania grup parafialnych i katechezy przygotowujące do sakramentów oraz wydawanie naszego biuletynu.
  • Nadal obowiązuje także dekret Metropolity Krakowskiego, nakazujący ścisłe przestrzeganie przepisów państwowych w kościołach oraz dyspensa od obowiązku niedzielnego i świątecznego udziału we Mszy świętej. Na naszej stronie internetowej jest cały czas dostępna ciągła transmisja video z naszego kościoła. Zapraszamy do udziału w modlitwie także w ten sposób.
  • Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, składka na tacę będzie w całości składką inwestycyjną. Dziękujemy za wszystkie ofiary imienne i anonimowe składane na tacę oraz za liczne wpłaty na konto parafii.
  • Trwa tegoroczna kolęda, która jednak z powodu pandemii nie odbywa się w tradycyjnej formie. Nie odwiedzamy Waszych domów, natomiast zapraszamy w styczniu poszczególne rejony parafii na Msze święte kolędowe do kościoła lub do uczestnictwa poprzez transmisję internetową. W czasie takiej Eucharystii modlimy się wspólnie w intencji mieszkańców danej ulicy o błogosławieństwo na Nowy Rok. Można również otrzymać w kościele wodę święconą, a także modlitewnik kolędowy i pamiątkowy obrazek. W tym tygodniu zapraszamy wieczorem o godz. 18:30 na Msze święte kolędowe: w czwartek 14 stycznia mieszkańców wszystkich bloków przy ul. Batalionu "Skała" AK oraz w piątek 15 stycznia mieszkańców wszystkich bloków przy ulicach: Kluczborskiej i Bratysławskiej. Pełny harmonogram spotkań kolędowych dla mieszkańców poszczególnych ulic wywieszony jest na drzwiach kościoła, a także TUTAJ. 
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Agnieszka Trela z ul. Łokietka 57A, Stefania Stecka z ul. Stachiewicza 19, Henryk Winter z ul. Krowoderskich Zuchów 7 i Aleksandra Bazińska z ul. Rusznikarskiej 15. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.


aktualizowano: 2021-01-10
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2021 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne