Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Czwartek, 28 maja 2020 r. imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira Czwartek VII tygodnia okresu wielkanocnego

Ogłoszenia

Ogłoszenia 1 lutego 2020 wyświetleń: 334

Święto Ofiarowania Pańskiego

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w środę       - wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
 • w czwartek - wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i potrzebnych łask.

 • Dzisiaj przypada Święto Matki Bożej Gromnicznej. Jest to również XXIV Dzień Życia Konsekrowanego. Na każdej Mszy świętej poświęcenie gromnic, a składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
 • Zespół Charytatywny prowadzi dzisiaj po Mszach Świętych zbiórkę do puszek na działalność kuchni św. Jadwigi. Dziękujemy za dar serca.
 • Zebranie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbędzie się we wtorek 4 lutego po wieczornej Mszy Świętej w sali nr. 6.
 • W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek grupa studentów i młodzieży pracującej Chrystus na Krowodrzy zaprasza wszystkich na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 19:00. W piątek spowiadamy od godz. 16:30, a o 18:00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 • W sobotę 8 lutego z okazji przypadającego trzy dni później wspomnienia Matki Bożej z Lourdes, czyli Światowego Dnia Chorego, zapraszamy na Mszę św. dla chorych i starszych wraz z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia. Zapraszamy o godz. 11:00, do górnego kościoła. Po Mszy św. poczęstunek w sali pod plebanią.
 • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga zaprasza na akcję Zima w mieście od poniedziałku do piątku od 16.00 do 18.00. Zajęcia będą się odbywały na dużej sali gimnastycznej.  Zapraszamy dzieci i młodzież, która chce aktywnie spędzić ferie. Obowiązuje strój sportowy i obuwie zmienne. Zajęcia są nieodpłatne. Szczegóły na plakatach.
 • Klub zwraca się również z prośbą o przekazanie 1% podatku. Dzięki tak pozyskanym środkom Klub może doposażyć sekcje w sprzęt sportowy. Z góry serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę.
 • W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii wolontariuszy z Misji Medycznej Doctors Africa. Są to lekarze specjaliści oraz studenci Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy niosą pomoc przy Misjach Katolickich w krajach wschodniej Afryki. Więcej o ich działalności możemy przeczytać w dzisiejszym biuletynie. Wolontariusze będą prosić o datki na wsparcie ich dalszych działań.
 • Także za tydzień członkowie Koła Pszczelarzy Krowodrza będą rozprowadzać przy kościele miód.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Marian Dąbrowski i Helena Przęczek z ul. Opolskiej 57, Zofia Krawczyk z ul. Krowoderskich Zuchów 7, Ryszard Dyrda z ul. Batalionu Skała 2a, Zofia Machnik z ul. Stachiewicza 17 i Jadwiga Kuc z ul. Krowoderskich Zuchów 25. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2020-02-01
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne