Niedziela, 24 marca 2019 r. imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna III Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia 4 stycznia 2019 wyświetleń: 417

Święto Trzech Króli

• Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i wszelkiej pomyślności.
  • W poniedziałek podczas uroczystego nabożeństwa zakończyliśmy i podsumowaliśmy Stary Rok 2018. Szczegółowe informacje statystyczne dotyczące ubiegłym roku w życiu naszej parafii, zamieściliśmy w dzisiejszym biuletynie. Zachęcamy do zabrania gazetki przy wyjściu z kościoła.
  • Nawiązując do tego podsumowania, dziękujemy każdemu, kto z dobrą wolą i zrozumieniem w jakikolwiek sposób włącza się w życie naszej parafii. Dziękujemy także za wszelkie dobrowolne ofiary składane na tacę przez cały rok, gdyż wyłącznie one pozwalają nam utrzymać cały kościół i jego otoczenie oraz prowadzić tak szeroką działalność religijną i społeczną. Bóg zapłać.
  • Dzisiaj, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po każdej mszy św. Zespół Charytatywny przeprowadza zbiórkę do puszek na kuchnię św. Jadwigi. Bóg zapłać za dar serca.
  • Opłatek Akcji Katolickiej odbędzie się we wtorek 8 stycznia o godz. 19:15.
  • Nasz parafialny chór Cantate Domino oraz chór im. ks. Adama Ziemby z Niegowici zapraszają dzisiaj na koncert kolęd, który odbędzie się o godz. 16.00 w sali teatralnej. Gorąco zapraszamy wszystkich parafian i gości do wspólnego kolędowania, trwając w bożonarodzeniowej radości.
  • Dzisiaj dzieci z naszej parafialnej scholi rozprowadza po Mszach świętych przed kościołem wykonane przez siebie i poświęcone kadzidło. Dochód jest przeznaczony na wyjazd wakacyjny. Prosimy w imieniu naszej scholi o życzliwe wsparcie.
  • Natomiast w przyszłą niedzielę 13 stycznia po Mszy św. o godz. 11:00 nasza schola dziecięca Radosne Nutki wraz z chórem parafialnym Cantate Domino zapraszają do wspólnego kolędowania w kościele, które w szczególny sposób pragniemy zadedykować Babciom i Dziadkom z okazji zbliżającego się ich święta.
  • W środę 9 stycznia o godzinie 17:00 w Sanktuarium św. Jana Pawła II Nie lękajcie się zostanie odprawiona comiesięczna Msza święta ku czci św. Jadwigi Królowej. Zapraszamy.
  • W piątek 11 stycznia o godz. 19:00 w sali teatralnej odbędzie się finał projektu Mocni bez przemocy. Organizatorzy zapraszają, wstęp wolny.
  • Trwa wizyta duszpasterska, czyli kolęda. O wizycie wcześniej powiadamiają ministranci, rozdając kartki kolędowe. Program całej kolędy jest wywieszony na drzwiach wejściowych kościoła oraz umieszczony na stronie internetowej.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Krystyna Burzec z ul. Stachiewicza 35 A, Lucyna Głodowska z ul. Łokietka 57A, Halina Cetera  z ul. Stachiewicza 27, Danuta Diaków z ul. Krowoderskich Zuchów 17 i Lidia Sarkowicz z ul. Łokietka 49. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2019-01-05

3. Niedziela Wielkiego Postu