Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Poniedziałek, 24 czerwca 2019 r. imieniny: Danuty, Jana, Janiny Poniedziałek XII tygodnia okresu zwykłego | Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Ogłoszenia

Ogłoszenia 4 stycznia 2019 wyświetleń: 498

Święto Trzech Króli

 • Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i wszelkiej pomyślności.
 • W poniedziałek podczas uroczystego nabożeństwa zakończyliśmy i podsumowaliśmy Stary Rok 2018. Szczegółowe informacje statystyczne dotyczące ubiegłym roku w życiu naszej parafii, zamieściliśmy w dzisiejszym biuletynie. Zachęcamy do zabrania gazetki przy wyjściu z kościoła.
 • Nawiązując do tego podsumowania, dziękujemy każdemu, kto z dobrą wolą i zrozumieniem w jakikolwiek sposób włącza się w życie naszej parafii. Dziękujemy także za wszelkie dobrowolne ofiary składane na tacę przez cały rok, gdyż wyłącznie one pozwalają nam utrzymać cały kościół i jego otoczenie oraz prowadzić tak szeroką działalność religijną i społeczną. Bóg zapłać.
 • Dzisiaj, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po każdej mszy św. Zespół Charytatywny przeprowadza zbiórkę do puszek na kuchnię św. Jadwigi. Bóg zapłać za dar serca.
 • Opłatek Akcji Katolickiej odbędzie się we wtorek 8 stycznia o godz. 19:15.
 • Nasz parafialny chór Cantate Domino oraz chór im. ks. Adama Ziemby z Niegowici zapraszają dzisiaj na koncert kolęd, który odbędzie się o godz. 16.00 w sali teatralnej. Gorąco zapraszamy wszystkich parafian i gości do wspólnego kolędowania, trwając w bożonarodzeniowej radości.
 • Dzisiaj dzieci z naszej parafialnej scholi rozprowadza po Mszach świętych przed kościołem wykonane przez siebie i poświęcone kadzidło. Dochód jest przeznaczony na wyjazd wakacyjny. Prosimy w imieniu naszej scholi o życzliwe wsparcie.
 • Natomiast w przyszłą niedzielę 13 stycznia po Mszy św. o godz. 11:00 nasza schola dziecięca Radosne Nutki wraz z chórem parafialnym Cantate Domino zapraszają do wspólnego kolędowania w kościele, które w szczególny sposób pragniemy zadedykować Babciom i Dziadkom z okazji zbliżającego się ich święta.
 • W środę 9 stycznia o godzinie 17:00 w Sanktuarium św. Jana Pawła II Nie lękajcie się zostanie odprawiona comiesięczna Msza święta ku czci św. Jadwigi Królowej. Zapraszamy.
 • W piątek 11 stycznia o godz. 19:00 w sali teatralnej odbędzie się finał projektu Mocni bez przemocy. Organizatorzy zapraszają, wstęp wolny.
 • Trwa wizyta duszpasterska, czyli kolęda. O wizycie wcześniej powiadamiają ministranci, rozdając kartki kolędowe. Program całej kolędy jest wywieszony na drzwiach wejściowych kościoła oraz umieszczony na stronie internetowej.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Krystyna Burzec z ul. Stachiewicza 35 A, Lucyna Głodowska z ul. Łokietka 57A, Halina Cetera  z ul. Stachiewicza 27, Danuta Diaków z ul. Krowoderskich Zuchów 17 i Lidia Sarkowicz z ul. Łokietka 49. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
aktualizowano: 2019-01-05
Wszystkich rekordów:

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne